Portal_background_image

استاندار مرکزی از تصویب کلیات سند فرهنگی استان خبر داد

استاندار مرکزی عصر امروز در جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی که در محل استانداری برگزار شد، گفت: کلیات سند فرهنگی استان تصویب شد و همه دستگاه ها ملزم به اجرای دقیق و کامل آن می باشند.

محمد حسین مقیمی افزود: متأسفانه در حوزه فرهنگی استان مشکلات متعددی داریم و همه مدیران می بایست بصورت جهادی وارد کار شوند تا بتوانیم بخشی از این مشکلات را با برنامه ریزی رفع نمائیم.

وی با اشاره به تأکیدات فراوان مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ و نامگذاری امسال به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، ادامه داد: در شرایط فعلی باید فعالیت ها و اقدامات با شرایط عادی متفاوت باشد و در این راستا جامعه نیاز به اقدامات جهادی و کار بیشتر دارد.

ایشان اظهار داشت: در برخی از شاخص های فرهنگی همچون فرهنگ مصرف، قانون مداری، حقوق شهروندی و ... دارای اشکالات فراوانی هستیم و باید آنقدر کار شود و تکرار گردد تا رعایت این امور عادی شده و ملکه ذهن شود.

ایشان در بخش دیگری از صحبت های خود، خواستار حضور منظم و مستمر مدیران در همه جلسات بالاخص جلسات حوزه فرهنگی شد و افزود: با توجه به اینکه این جلسات بر اساس قانون و آیین نامه پیش بینی شده اند، لذا همه مدیران می بایست با آمادگی کامل و فعالانه در این جلسات حضور یابند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها