Portal_background_image

استاندار مرکزی از ایجاد ناحیه صنعتی در شهر هندودر خبر داد

استاندار مرکزی روز گذشته در دیدار با مردم ولایتمدار بخش سربند شهرستان شازند از ایجاد ناحیه صنعتی در شهر هندودر خبر داد.

محمدحسین مقیمی با اشاره به پیگیری جهت ایجاد و راه اندازی شهرک صنعتی در شهر هندودر گفت: در راستای ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری بخش سربند مردم باید تمام سعی و تلاش خود را در زمینه جذب سرمایه گذار و تشویق بخش خصوصی در ناحیه صنعتی هندودر بکار گیرند.

مقیمی گفت: ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی راهگشای مسئولین و مردم می باشد و باعث پایه گذاری اقتصادی مقاوم و توانمند در برابر دشمنان خواهد شد.

وی بر نقش شهرداران و دهیاران در ایجاد اشتغال و توسعه بخش سربند اشاره کرد و گفت: شناسایی پتانسیل موجود در شهرستان شازند جهت سرمایه گذاری در صنعت، گردشگری، خدمات، کشاورزی و... الزامی می باشد.

 مقیمی همچنین با تاکید بر سرعت اجرای پروژه های عمرانی و توسعه بخش کشاورزی اظهار داشت: بهره برداری بهینه از آب جهت ارتقای کشاورزی لازم بوده و به منظور صرفه جویی و ذخیره سازی آب مصرفی کشاورزی و استفاده آب در صنعت، باید از آبیاری نوین استفاده نمود.

 در این دیدار مردمی که با حضورنماینده مردم شهرستان شازند در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی، فرماندارشهرستان شازند و جمع کثیری از مردم بخش سربند و هندودر حضور برگزار شد به بررسی مشکلات سطح بخش سربند و شهر هندودر پرداخته شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها