Portal_background_image

استاندار مرکزی از افتخار آفرینان ورزش استان در مسابقات آسیایی اینچئون 2014 کره جنوبی تجلیل کرد

مقیمی صبح امروز با افتخار آفرینان ورزش استان در مسابقات آسیایی اینچئون 2014 کره جنوبی در محل استانداری دیدار و از آنها تجلیل کرد.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه موفقیت این جوانان در مسابقات آسیایی اینچئون 2014 کره جنوبی باعث افتخار استان شد، اظهار کرد: نفس حضور جوانان استان در این مسابقات بسیار ارزشمند است و نوع مدال کسب شده جایگاه آنان را مشخص می کند.

وی بیان کرد: استان مرکزی امکانات وسیعی دارد که باید از آنها در راستای حمایت از ورزشکاران و حفظ آنها در استان استفاده شود.

استاندار مرکزی با بیان اینکه پیشرفت ورزش استان با حمایت صنایع میسر می شود، تصریح کرد: استان مرکزی، استانی صنعتی است و همانگونه که ما حیات صنایع را تأمین می کنیم آنها نیز می توانند ارتباط بیشتری با مسایل شهری داشته باشند و ورزش استان را  حمایت و پشتیبانی نمایند.

وی اضافه کرد: بعضی از واحد های تولیدی و صنعتی کمبود اعتبارات را بهانه ای برای حمایت نکردن از ورزش قرار می دهند در صورتی که تمام کارخانه هایی که در نقاط مختلف کشور در لیگ برتر فوتبال تیم داری می کنند با مشکلات مادی بسیاری دست و پنجه نرم می کنند.

مقیمی در پایان از افتخار آفرینان ورزش استان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل نمود و خاطر نشان کرد: استانداری این استان از هیچ تلاشی برای حمایت از این افتخار آفرینان دریغ نمی کند.

گفتنی است در این جلسه شبنم سرلک، محمدرضا حمیدی، هنگامه بورقانی فراهانی و مهدی موسوی که در مسابقات آسیائی اینچون 2014 کره جنوبی به موفقیت دست یافتند، حضور داشتند و  مسایل، مشکلات و خواسته های خود را مطرح کردند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها