Portal_background_image

استاندار مرکزی از احداث دومین شهرک صنعتی در زمینی به مساحت 1200 هکتار در ساوه خبر داد

محمد حسین مقیمی عصر دیروز در بازدید از 3 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان ساوه، گفت: دومین شهرک صنعتی در زمینی به مساحت 1200 هکتار در شهرستان ساوه احداث می شود.

وی ادامه داد مکان لازم برای این پروژه در کنار آزاد راه ساوه - تهران پیش بینی شده است و با احداث این شهرک شرایط برای احداث و استقرار دیگر واحدهای صنعتی ایجاد می گردد.
استاندار مرکزی اظهار کرد: شهرستان ساوه از موقعیت جغرافیایی و شرایط ترانزیتی مطلوبی برخوردار است و از اینرو نقش مهمی در شکوفایی اقتصاد کشور دارد و اگر مسائل و مشکلات  واحدهای تولیدی و صنعتی غیر فعال در این شهرستان شناسایی و برطرف شود، چرخ توسعه صنعت در شهرستان ساوه بیش از پیش شتاب خواهد گرفت.
وی بیان کرد: مسئولان باید امروز بیشتر از گذشته از سرمایه گذاران حمایت کنند زیرا 550 واحد تولیدی و صنعتی کوچک و بزرگ در شهرصنعتی کاوه وجود دارد که 450 واحد آن در حال فعالیت است و صنعت نیز با موانع مختلفی مانند مواد اولیه، مشکلات بیمه ای و سرمایه در گردش  روبرو است.

مقیمی گفت: امروز ما کاغذ را وارد می کنیم که با بهره برداری از کارخانه کاغذ سازی در شهر صنعتی کاوه، کشور در تولید این محصول به خودکفایی خواهد رسید.
یاد آور می گردد که استاندار مرکزی، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران استانی و محلی از واحدهای تولیدی و صنعتی زرین برگ پرشیا، زرین سلولز، سان استار، گروه صنعتی پارلو و همچنین منطقه ویژه اقتصادی ساوه بازدید نمودند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  1. نصر گودرزی در تاریخ

    شرکت اذر دما گستر تولید کننده دیگ های بخار و اب گرم و چگالشی اماده همکاری در پروژه ها صنعتی 09142207423 گودرزی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

 
 

مطالب ویژهمطالب اختصاصی
آخرین اخبار دفاتر استانداری

آخرین اخبار بخشداری ها