Portal_background_image

استاندار مرکزی: ارتباط دانشگاه با نمایندگان مجلس تقویت شود

مقیمی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی دانشگاه های استان که در محل دانشگاه اراک برگزارشد، گفت: ارتباط دانشگاه با نمایندگان مجلس تقویت شود.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی با بیان اینکه تقویت ارتباط دانشگاه با مجلس، افزایش ارتباط دانشگاه با وزارتخانه ها را در پی دارد، افزود: این ارتباط جایگاه دانشگاه ها را نسبت به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه های دیگر ارتقاء می دهد و در بحث بودجه نیز می تواند به دانشگاه ها کمک نماید.

وی ادامه داد: در این راستا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی می توانند کمک کنند و موثر باشند.

استاندار مرکزی ابراز کرد: برای جبران عقب ماندگی ها باید از تمام ظرفیت ها و امکانات استفاده کنیم تا به توسعه دست یابیم.

مقیمی عنوان کرد: دانشگاه ها باید در امور علمی، پژوهشی و تحقیقاتی قدم های بزرگی بردارند و ما هم بعنوان دولت  فعالیت های عمومی آنها را پشتیبانی می کنیم تا زمینه برای انجام فعالیت های تخصصی فراهم شود.

گفتنی است در این جلسه درخصوص تبیین برنامه ها و فعالیت های دانشگاه اراک، تمهیدات لازم در آستانه سال تحصیلی جدید، تغييرمكان زمين طرح توسعه دانشگاه صنعتي اراك، افزايش نشاط اجتماعي در ميان دانشجويان، برگزاری كرسي هاي آزاد انديشي، استفاده از ظرفيت هاي كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي، فعال سازی اتاق فكر در دانشگاه ها، همكاري و هماهنگي رؤساي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي با فرمانداران و ارائه گزارش از روند تحقق مصوبات جلسه قبل مطالبی ارائه گردید.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها