Portal_background_image

استاندار مرکزی: اداره درست کشور مستلزم ارائه آمار و اطلاعات صحیح است

مقیمی صبح امروز در جلسه ستاد سرشماری عمومی کشاورزی سال 1393 که در محل استانداری برگزار شد، گفت: اگر بخواهیم کشور را درست اداره کنیم باید آمار و اطلاعات صحیح ارائه شود.

محمدحسین مقیمی استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه با آمار و اطلاعات صحیح کشور اداره می شود، اظهار کرد: به دلیل ارائه آمار و اطلاعات غیر واقعی در سالهای گذشته کشور با داشتن همه امکانات، برنامه، امنیت و ... به رشد اقتصادی منفی رسید.

وی بیان کرد: تمام تلاش دولت یازدهم بر این است که به مردم آمار و اطلاعات درست و واقعی ارائه شود تا ضمن جلب اعتماد، در کارها نیز مشارکت داشته باشند.

مقیمی با اشاره به اهمیت آمار و برنامه ریزی صحیح و توجه به بخش کشاورزی،ابراز کرد: وجود آمار و برنامه ریزی صحیح و همچنین توجه به بخش کشاورزی منجر به امنیت غذایی، تولید، حفظ آب و خاک و افزایش سطح درآمد می شود.

استاندار مرکزی عنوان کرد: فعالیتهای مختلف کشاورزان نشان از اهمیت بخش کشاورزی است که در این سرشماری باید بررسی وضعیت کشاورزی و شناسایی نقاط قوت و ضعف آن دنبال شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری نیز، عنوان کرد: از آنجا که نتایج ارائه شده از سرشماری کشاورزی مبنای تصمیم گیری مسئولان قرار می گیرد حائز اهمیت است.

حسن بیگی افزود: فرمانداران باید بعنوان مدیران ستاد سرشماری در کنار جهاد کشاورزی در اجرای این سرشماری مانند سایر برنامه ها فعالیت و همکاری نمایند.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در هفته دولت، ابراز کرد: فرمانداران هفته دولت را پشت سر گذاشتند که با کمک همه دستگاههای اجرایی و محوریت شهرستانها برنامه ها بخوبی جمع بندی و اجرا شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

شکرا... حسن بیگی با تاکید بر تعامل بیشتر فرمانداران با صدا و سیما، ادامه داد: در هفته دولت اطلاع رسانی خوبی از طریق صدا و سیما صورت گرفت و فرمانداران نیز حضور خوبی در صدا و سیما داشتند و این رویه باید ادامه یابد.

وی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات، تصریح کرد: فرمانداران باید نظارت لازم بر معاونین و عوامل زیر مجموعه را داشته باشند تا برخورد آنها با مردم مناسب باشد.

گفتنی است در این جلسه که با حضور فرمانداران برگزار شد، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری ،مدیر کل آمار و اطلاعات  و مدیر کل روابط عمومی نیز مطالبی را ارائه نمودند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها