Portal_background_image

استاندار مرکزی: اجرای صحیح قانون هدفمندسازی یارانه ها برای مردم یک نعمت خواهد بود

استاندار مرکزی عصر روز گذشته در نشستی که با اصحاب رسانه در محل استانداری برگزار شد درخصوص اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه ها، گفت:  اجرای صحیح قانون هدفمندسازی یارانه ها برای مردم یک نعمت خواهد بود.

محمدحسین مقیمی افزود: بر اساس تبصره 21 قانون بودجه امسال مجلس شورای اسلامی دولت مکلف است که مرحله دوم هدفمند کردن یارانه ها را اجرایی کند و از منابع حاصل از اصلاح کالا و خدمات با انواع پرداختهای نقدی و غیرنقدی، ساختار اقتصادی، اجتماعی و خدمات رفاهی را بهبود ببخشد.

وی ابراز کرد:یکی از بخشهای مهم این قانون تزریق 48 هزار میلیارد ریال در حوزه سلامت با مشارکت بیمه ها و کاهش سهم پرداختی مردم در تامین هزینه های درمان است .

مقیمی اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها را به عنوان یک ضرورت بیان کرد و گفت: طرح هدفمند سازی یارانه ها با هدف کاهش مصرف انرژی و بهینه سازی مصرف سوخت و همچنین بسترسازی جهت افزایش حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه اجرا خواهد شد.            
استاندار مرکزی با بیان اینکه ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه نقدی در فضایی با نظم و آرامش درحال انجام است گفت: انصراف گروه های متوسط به بالای جامعه از دریافت یارانه نقدی به معنای کمک به دولت می باشد.

وی اظهار کرد: مطبوعات باید در اجرای این قانون  کمک کنند و هر کجا احساس کردند کوتاهی رخ داده است هشدارهای لازم را بدهند.

در این جلسه اصحاب رسانه سوالات خود را از استاندار مرکزی درخصوص اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها مطرح کردند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها