Portal_background_image

استاندار مرکزی: اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی و اجرای پروژه های مشارکتی دو اولویت مهم استان در حوزه عمرانی است

محمد حسین مقیمی صبح امروز در جلسه شورای معاونین، مشاورین و مدیران کل ستادی که در محل استانداری برگزار شد، گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی و اجرای پروژه های مشارکتی دو اولویت مهم استان در حوزه عمرانی است.

استاندار مرکزی بر اتمام پروژه های نیمه تمام در استان تاکید کرد و افزود: اولین اولویت ما در استان اتمام پروژه های نیمه تمام است که باید با استفاده درست از منابع محدودی که در اختیار داریم برای انجام این پروژه ها تلاش کنیم  و در صورت ضرورت نسبت به اجرای پروژه جدید اقدام  نمائیم.

وی سرمایه گذاری مشترک را بعنوان دومین اولویت نام برد و اظهار کرد: سرمایه گذاری مشترک با کمک سرمایه گذاران بخش خصوصی در استان بسیار حائز اهمیت است زیرا کارهای عمرانی بزرگ با مشارکت بخش خصوصی به انجام می رسد.

مقیمی بیان کرد: در سالهای اخیر کمتر پروژه مشترکی در استان به انجام رسیده  که برای تقویت این امر در استان باید تلاش شود تا در همه شهرستانها شاهد اجرای پروژه های مشارکتی با بخش خصوصی باشیم.

استاندار مرکزی فراهم کردن شرایط برای جذب سرمایه گذاران در استان را ضروری عنوان کرد و گفت: جذب سرمایه گذار از مهمترین اولویتهای کاری فرمانداران است که مستلزم کار فراوان، صرف وقت، فرهنگسازی و  استقبال از حضور آنها در استان می باشد.

وی ابراز کرد: برای رسیدن به توسعه پایدار باید از منابع درآمدی شهرداری نیز در امر سرمایه گذاری های پایدار استفاده گردد.

مقیمی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در بحث صرفه جوئی مهم عدد نیست بلکه قبل از کم شدن اعداد، مسئولیت شناسی در کارها برای صرفه جوئی اهمیت دارد.

استاندار مرکزی با اشاره به مهم بودن نفس حساسیت و دقت در صرفه جوئی،اضافه کرد: برای صرفه جوئی در همه امکانات موجود و همچنین امورات پیرامونی باید حساس باشیم و دقت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: کارمندان با حساسیتی که در انجام کارها بکار می گیرند می توانند بسیاری از مشکلات را مرتفع نمایند و اگر دولتی کارمندانش حساس باشند به موفقیت می رسد.

گفتنی است در این جلسه هر یک از اعضاء به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها