Portal_background_image

استاندار مرکزی: آستان امام خمینی(ره) آماده سرمایه گذاری در شهرستان خمین می باشد

استاندار مرکزی عصر امروز در جلسه شورای اداری خمین که در محل این فرمانداری تشکیل شد، گفت: آستان مقدس امام (ره) آماده سرمایه گذاری در شهرستان خمین می باشد.

محمدحسین مقیمی با اشاره به اینکه مسوولان آستان امام (ره) برای مشارکت در پروژه های اقتصادی در شهرستان خمین سرمایه گذاری خواهند کرد، افزود: حمایت و پشتیبانی مسوولان شهرستان، از سرمایه گذاری آستان مقدس امام(ره) در بهره برداری پروژه ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

وی با اشاره به اهمیت جذب سرمایه گذار، تصریح کرد: باید زمینه سرمایه گذاری  بخصوص سرمایه گذاری صنعتی و بزرگ را در شهرستان فراهم نمائیم تا بتوانیم به حل معضل اشتغال بعنوان یکی از دغد غه های اصلی جامعه کمک کنیم.  

مقیمی بر پیگیری مسوولان در بهره برداری از پروژه های نیمه تمام تاکید کرد و  گفت: هر کاری در چارچوب ضوابط ومقررات پیگیری شود قطعا به نتیجه می رسد و از آنجائیکه منابع واعتبارات در کشور محدود است طرحهایی به نتیجه خواهند رسید که پیگیری بیشتری در خصوص آنان از طرف مسوولین امر صورت پذیرد.

استاندار مرکزی بیان کرد: مدیران دستگاهها و ارگانهای مختلف در سطح شهرستان و استان، باید در اجرای پروژه ها فعال تر از گذشته عمل نمایند تا بهره برداری از آنها در زمان تعیین شده صورت پذیرد.

وی اضافه کرد: در نظر گرفتن عامل زمان در اجرای پروژه ها زمینه افزایش بهره وری را فراهم می کند و ریسک اجرای پروژه ها و طرح ها را به حداقل می رساند.

مقیمی با اشاره به محدود بودن منابع مالی، اظهار کرد: کسانی در عملیاتی سازی پروژه ها موفق تر عمل می کنند که پس از تصویب پروژه، تمام کوشش و تلاش خود را برای جذب منابع مالی و سرمایه گذار خصوصی انجام دهند.        
وی تصریح کرد: علی رغم شرایط سخت اقتصادی که در کشور حاکم است، پروژه های بزرگی در استان ها و شهرستان های کشور در حال انجام است که بیانگر تلاشی است که مسوولان اجرایی برای جذب منابع مالی دولتی و سرمایه گذاران بخش خصوصی انجام می دهند.   
استاندار مرکزی با اشاره به سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری،گفت: برای تحقق این مهم باید با یک عزم ملی ومدیریت جهادی برای استفاده از ظرفیت های داخلی و بهره گیری از  تکنولوژی و فناوری جهانی تلاش کنیم تا بتوانیم امکانات موجود را به امکاناتی بهتر و با ارزش افزوده بیشتر تبدیل نمائیم.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها