Portal_background_image

استاندار مرکزی:دستگاه ها همکاری لازم را برای تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مهر انجام دهند

استاندار مرکزی صبح امروز در جلسه شورای مسکن استان، گفت: دستگاه ها همکاری لازم را برای تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مهر  انجام دهند.

محمد حسین مقیمی در این جلسه که با حضور مجری ویژه و قائم مقام وزیر راه و شهر سازی در طرح مسکن برگزار شد، اظهار نمود: ما در استان به دنبال این هستیم تا پایان شهریور سال 93 مشکل مسکن مهر برطرف و تحویل صاحبان آن شود .

ایشان در ادامه تصریح نمود: با توجه به قول مساعد قائم مقام وزیر راه و شهر سازی، در صورت تأمین اعتبار مورد نیاز، تکمیل و رفع مشکلات مسکن مهر در استان و همچنین احداث مراکز فرهنگی و مدارس این طرح با سرعت بیشتری صورت خواهد گرفت.

 مهر آبادی مجری ویژه و قائم مقام وزیر راه و شهر سازی در طرح مسکن نیز ضمن تشکر از برگزاری این جلسه، گفت: بنا به دستور وزیر راه و شهر سازی ما با تمام توان به دنبال این هستیم تا مشکلات مسکن مهر کشور هر چه سریعتر مرتفع گردد.

یادآور می گردد در ابتدای این جلسه مدیر کل راه و شهرسازی گزارشی از وضعیت مسکن مهر در استان ارائه نمود و فرمانداران و برخی از اعضاء و همچنین مدیران بانک ها نیز مطالبی را در خصوص مشکلات اخذ وام و خدمات در طرح مسکن در شهرستان های استان بیان نمودند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها