Portal_background_image

استاندار مركزی: حماسه نهم دی تجلی بصیرت و ولایتمداری ملت ایران است

استاندار مركزي گفت: حماسه نهم دي ماه تجلي بصيرت و اوج ولايتمداري و اطلاعت پذيري از رهبر معظم انقلاب اسلامي است.

علی اكبر شعبانی فرد' روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: ملت ایران اسلامی در نهم دی ماه 88 با خروش یكپارچه علیه فتنه افكنان، به رهبری لبیك گفتند.
وی با تاكید بر لزوم تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت حماسه نهم دی گفت: ملت ایران در این روز به صورت فراگیر و صریح پیام خود را به جهانیان اعلام كرد كه همچنان پای اصول انقلاب اسلامی و در خط رهبری و ولایت ایستاده است و در این مسیر حركت می كند.
استاندار مركزی تاكید كرد: دشمنان، مخالفان و فتنه افكنان باید بدانند ملت ایران اسلامی به شعارهای اصلی انقلاب اسلامی، صیانت و پاسداری از آرمانهای امام راحل، شهیدان والامقام و رهبر معظم انقلاب اسلامی پایبند هستند و از اصول اصلی و اساسی نظام كوتاه نخواهند آمد.
شعبانی فرد ادامه داد: منویات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای همه فصل الخطاب می باشد و التزام عملی به ولایت فقیه میزان و ملاك اصلی سنجش افراد است.
وی گفت: همه موفقیتهای بزرگ و چشمگیر نظام مقدس جمهوری اسلامی به بركت وجود ولایت فقیه و هدایتهای الهی و داهیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی كسب شده بنابراین دفاع از ولی فقیه وظیفه همگانی است.
استاندار مركزی افزود: فتنه افكنان پس از انتخابات ریاست جمهوری و به ویژه عاشورای 88 در پی تضعیف و خدشه دار كردن ولایت فقیه بودند كه اقدامات آنان با حضور و بصیرت مردم خنثی و بی اثر شد.
شعبانی فرد اضافه كرد: ملت ایران با دفاع همه جانبه و پرشور از ولایت فقیه به دنیا ثابت كرد كه بهترین ملت در طول تاریخ اسلام است و اجازه فتنه افكنی به دشمنان را نخواهد داد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها