Portal_background_image

استاندار مركزي: پروازهاي باري در فرودگاه اراك برقرار مي‌شود

استاندار مركزي با اشاره به آغاز پروازهاي مسافربري فرودگاه اراك از تلاش به منظور برقراري پروازهاي باري تا پايان سال جاري خبر داد.
علي‌اكبر شعباني‌فرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با برقراري پروازهاي مسافري در آينده‌اي نزديك از طريق فرودگاه اراك، پروازهاي باري نيز از اين فرودگاه در دستور كار قرار خواهد گرفت.
 

وي تصريح كرد: استان مركزي يكي از استان‌هاي مهم صنعتي و كشاورزي كشور است كه مي‌تواند با برقراري پروازهاي باري، زمينه صادرات محصولات توليد شده از اين استان را به كشورهاي ديگر فراهم كند.
استاندار مركزي گفت: شهرستان محلات در زمينه صادرات گل و انواع سنگ از ظرفيت بسيار بالايي برخوردار است بر همين اساس به دنبال آن هستيم تا با برقراري پروازهاي باري بخش اعظمي از اين صادرات‌ را به وسيله پروازهاي باري انجام دهيم.
شعباني‌فرد ادامه داد: در سال 88 بالغ بر 30 ميليون دلار گل از شهرستان محلات به كشورهاي ديگر صادر شد كه اين نشان دهنده توانمندي بسيار بالاي اين شهرستان در زمينه صادرات گل و گياه است.
وي ادامه داد: با توجه به سرمايه‌گذاري بزرگي كه در زمينه احداث فرودگاه اراك شده است، بايد بسترهاي لازم براي رونق و شكوفايي اين فرودگاه را فراهم ساخت كه مسئولان نقش موثري در اين زمينه دارند.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها