Portal_background_image

استاندار مركزي و نماينده ولي فقيه دراستان از ستاد انتخابات فرمانداري اراك بازديد كردند

زمانی قمی استاندار مرکزی و آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان از ستاد انتخابات فرمانداری اراک بازدید کردند و از نزدیک درجریان روند ثبت نام داوطلبین پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان اراک قرارگرفتند.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان گفت: نامزدهای انتخاباتی باید بدانند که انتخاب هر کس به منزله قبول مسئولیتی بسیار سنگین و خطیر است و چیزی جز خدمتگزاری بی منت برای جامعه ایران اسلامی نیست بنابراین قبل از حضور در میدان رقابت باید به این اصل اساسی توجه ویژه داشته باشند.

امام جمعه اراک افزود : احترام به اصول و ارزشهای اساسی نظام اسلامی، ترجیح مصالح عمومی و ملی به منافع شخصی و گروهی، صداقت و انصاف در گفتار و کردار از مهمترین مواردی است که نامزدهای انتخاباتی باید به آنها توجه ویژه داشته باشند.
وی اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در این دو انتخابات مهم بر مقبولیت بیش از پیش بین المللی نظام مقدس جمهوری اسلامی می افزاید بنابراین ستاد انتخابات استان باید برای حضور پر شور و نشاط مردم در صحنه انتخابات برنامه ریزی های مدون داشته باشد.
وی اضافه کرد: نامزدهای انتخاباتی باید از بازی های سیاسی صرفه نظر کرده و در یک فضای آرام و به دور از تخریب همدیگر در این انتخابات شرکت کنند.
نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: ملت غیور ایران اسلامی با حضور حداکثری در انتخابات های پیشین حمایت های خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کردند بنابراین همه باید خدمتگذاری بی منت را به عنوان سپاسگزاری از حضور مردم در صحنه در دستور کار خود قرار دهیم.
وی عنوان کرد: آرامش و عقلانیت سیاسی مردم استان مرکزی در انتخابات های پیشین در همه نقاط کشور نمونه بود که در انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی امسال نیز باید این مهم تکرار شود.

گفتنی است  حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان نیز در این بازدید حضور داشت .


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها