Portal_background_image

وزير صنعت، معدن و تجارت: استاندار مركزي فردي لايق و در حوزه صنعت و توليد از توانمندترين افراد است

نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان که به منظور بررسی مسائل و مشکلات 8 واحد تولیدی بزرگ استان در محل استانداری برگزار شد، گفت: استاندار مرکزی فردی لایق و در حوزه صنعت و تولید از توانمندترین افراد است.

نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به صنعتی بودن استان مرکزی، اظهار کرد: استاندار مرکزی فردی لایق و کارآمد است و در حوزه تولید و صنعت  نیز از توانمند ترین افراد است.

وی افزود:  باید از ظرفیت و حضور ایشان در استان مرکزی در جهت رفع مسائل و مشکلات به خوبی بهره گرفته شود چرا که ایشان یکی از بهترین استانداران کشور است و باید قدرش را دانست.

نعمت زاده  گفت:  استاندار مرکزی  در طول حدود سی سال خدمت خود فردی  موفق بوده است  و در کنار نماینده ولی فقیه در استان  که سرمایه کشور است می تواند زمینه رشد و توسعه استان را بیش از پیش فراهم  کند.

وی افزود: در استان مرکزی وحدت حکم فرما می باشدو زمینه برای رشد و توسعه استان و رونق واحدهای تولیدی فراهم است که باید از این شرایط بخوبی بهره گرفت.

رحمانی قائم مقام وزیر صنعت،معدن و تجارت نیز  تصریح کرد: استاندار مرکزی فردی فعال است و شبانه روز مشکلات استان را پیگیری می نماید  که این امر قابل تقدیر است.

وی افزود: نمایندگان مردم استان  در مجلس شورای اسلامی نیز  با مجموعه مدیریت استان همراه هستند و همه باید با استفاده از فضای موجود در جهت رفع موانع تولید تلاش کنیم  و زمینه توسعه و رونق اقتصادی را در استان فراهم نمائیم.

در این نشست نمایندگان مردم شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان و خمین در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند و از پیگیری های دولت در جهت رفع مسائل و مشکلات استان به ویژه در حوزه  صنایع و واحدهای تولیدی تشکر و قدردانی کردند.

کریمی نماینده مردم شهرستانهای اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی نیز ابراز کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت فردی ا ثر گذار، خدوم  و آشنا به صنعت  است و تعهد کاری و حضورشان در دولت در این شرایط سخت مغتنم  است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از استاندار مرکزی به جهت راهبری جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی  و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، افزود: وزیر صنعت، معدن و تجارت جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان مرکزی است که باید شکرگزار این موضوع بود و از این فرصت نهایت استفاده را نمود.

در ادامه مدیران صنایع استان نیز که در این نشست حضور داشتند  از پیگیریهای استاندار  مرکزی که  باعث رفع برخی از مشکلات  صنعتگران استان شده است قدردانی کردند.

گفتنی است در این نشست مسائل و مشکلات شرکتهای هپکو ،ماشین سازی ، لوله و پروفیل صفا، کمباین سازی ، آلومینیوم سازی، واگن پارس ، آذرآب و اسپیدار مورد بحث و بررسی قرار گرفت و  در جهت رفع آنها تصمیاتی اتخاذ شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها