Portal_background_image

استاندار مركزي شهادت جانباز مير علي ياري را تسليت گفت

زمانی قمی استاندار مرکزی با صدور پیامی شهادت جانباز سید محسن میرعلی یاری را تسلیت گفت.

زمانی قمی استاندار مرکزی در این پیام آورده است: بی شک  راه ایثار و شهادت زیباترین اثر برای رسیدن به پروردگار یکتاست و شهدای عزیزمان با عبور از آن برای همیشه در این دنیا و در یادها ماندگار مانده اند و عزت و سربلندی را برای ملت شریفمان به یادگار گذاشته و البته در این بین راه شجاعت را نیز به ما آموخته اند.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: برخی با قافله شهادت راهی دیار معشوق شدند و برخی در رکاب امام عصر(عج) در کوچه های پر فراز و نشیب روزگار به جانبازی در میان زمینیان رسالت ایثارگری یافتند اما قدم های ایشان هیچگاه زمین گیر خاک نبوده است و این اجر مجاهدتشان است که کالبد رنجور و روح پر تمنای شان را به همرزمان شهیدشان واصل می کند.

وی اظهار کرده است: شهادت جانباز مبارز نستوه شهید سید محسن میر علی یاری مردی دیگر از تبار صالحان که پس از تحمل سالها جراحت و رنج ناشی از جانبازی به آسمان پر کشید، همگان را متاثر نمود.

استاندار مرکزی ضمن ارج نهادن به مقام شامخ آن شهید بزرگوار و عرض تسلیت به خاندان محترمشان، از خداوند منان  برای ایشان  همنشینی با پیامبر (ص) و آل او و برای جمیع بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت نموده است .


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها