Portal_background_image

استاندار مركزي روز دندانپزشك را تبريك گفت

آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت روز دندانپزشک (23 فروردین)، گفت: سلامت و بهداشت دهان و دندان جزء لاینفک و ضروری سلامت افراد جامعه و عاملی تعیین‌کننده در کیفیت زندگی انسان‌ها است.

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است:  در سیاست‌های سازمان جهانی بهداشت تا سال 2020 سلامت و بهداشت دهان و دندان جزء لاینفک و ضروری سلامت افراد جامعه و عاملی تعیین‌کننده در کیفیت زندگی انسان‌ها محسوب می‌شود.

وی بیان کرده است: همچنین امروزه مشخص شده است که حفظ سلامت دهان و دندان، می تواند بروز بسیاری از بیماری ها را کاهش دهد. بنابراین اهمیت دادن به بحث سلامت دهان در نهایت منجر به ارتقاء سلامت آحاد جامعه خواهد شد و در این راستا تقدیر از خدمات دندانپزشکان آنان را به ارائه هرچه بهتر وظایف حرفه ای خود ترغیب خواهد کرد.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرده است: اینجانب 23 فروردین ماه، روز دندانپزشک را به جامعه دندانپزشکی استان به ویژه اساتید، اعضای هیات علمی، دندانپزشکان و دانشجویان عزیز دندانپزشکی و سایر متولیان امر تبریک گفته، امیدوارم با همکاری و همدلی مسئولین امر  و مردم بتوانیم در اجرای طرح تحول سلامت دهان و دندان نقش ارزنده ای را ایفا کرده و گامهای بلند و استواری را در راستای بهداشت و سلامت مردم استان برداریم.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها