Portal_background_image

استاندار مركزي: رفع ترافيك شهر اراک نيازمند برنامه ريزي بلند مدت است

استاندار مركزي روز گذشته در جلسه شوراي مشورتي استان كه در محل استانداري برگزار شد،‌گفت: شوراي ترافيك استان بايد براي رفع ترافيك شهر اراک طرح هاي جديد ارائه دهد و براي كاهش حوادث ترافيكي و بهبود عبور و مرور برنامه ريزي كند.

مقيمي با اشاره به اينكه مشكلات ترافيكي در همه شهرها وجود دارد،  افزود:  باید تلاش کرد در شهر اراك  که عمده مشکلات ترافیکی در هسته مرکزی قرار دارد حل شود که این کار مستلزم همکاری و تعامل تمامی اعضای این شورا است

وي تاكيد كرد : تمامی دستگاه های عضو شورای ترافیک باید به مصوبات این شورا توجه کنند و آنها را اجرایی کنند تا بتوان مشکلات ترافیکی را حل کرد.

مقیمی با بیان اینکه مشکل اصلی استان مرکزی غیر بومی بودن مدیران صنایع است گفت: اقشار مختلف مردم به ویژه فعالان عرصه صنعت باید دست در دست یکدیگر دهند و با پشتیبانی از افراد تحصیلکرده و کارآزموده زمینه روی کارآمدن مدیران بومی را در این بخش فراهم کنند.

وی افزود: رویکرد اصلی استانداری مرکزی استفاده از مدیران تحصیلکرده، کار آزموده و بومی است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: اقشار مختلف مردم استان مرکزی نیز باید از مدیران بومی استقبال کرده و از آنان حمایت و پشتیبانی کنند.

لازم به ذكر است در اين جلسه اعضاء شوراي به ارائه نقطه نظرات خود در مورد مسائل مختلف مانند ترافيك شهري، تغيير مديران،‌آمايش استان، توجه به منافع عمومي مردم  و ... پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها