Portal_background_image

استاندار مركزي راي خود را به صندوق انداخت/ منتخب مردم بايد تكريم شود

زمانی قمی استاندار مرکزی پس از اینکه رای خود را به صندوق انداخت در جمع خبرنگاران حاضر شد و بر لزوم احترام به رای مردم و تکریم نماینده منتخب مردم تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: مجلس از ارکان مهم تصمیم گیری در کشور است و این نهاد ارزشمند زمانی می‌تواند به شایستگی از عهده این مأموریت خطیر برآید که از توانایی کارشناسی  و استقلال و اقتدار لازم برخوردار باشد و این مهم جز با پشتوانه آراء اکثریت قابل توجه مردم محقق نمی‌شود .
وی افزود: حضور آحاد  مردم در انتخابات  به معنای پذیرش مردم سالاری مبتنی بر دین است و تامین کننده امنیت، عزت و استقلال کشور و نشان دهنده اقتدار و وحدت ملی ، همبستگی عمومی و امید به آینده جامعه است.
استاندار مرکزی با تاکید براینکه انتخاب مردم باید برای همه محترم باشد، افزود: نامزدهایی که امروز در عرصه رقابت انتخاباتی حضور دارند براساس مقررات جاری کشور به این مرحله رسیده‌‌اند،  هر یک از این نامزدها که توسط مردم انتخاب شود باید به عنوان نماینده مردم تکریم شود.
زمانی قمی اظهار کرد: این رویه باید در تمام انتخابات های کشور مورد توجه و مد نظر قرار گیرد.
وی با تاکید بر لزوم تمکین به قانون از سوی کاندیداهای انتخابات مجلس دهم و حامیان آنها، گفت: همگان پس از اعلام نتایج باید با تمکین نسبت به قانون رفتار کنند.
زمانی قمی اظهار کرد: ما رفتارهای قانونی را تایید کرده و رفتارهای غیرقانونی را برنمی‌تابیم.
وی همچنین خواهان حضور مردم  هر سه حوزه  انتخابیه «اراك، خنداب و كميجان»، «ساوه و زرنديه »و شازند در اولین ساعات رای گیری در پای صندوق‌های رای شد .

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها