Portal_background_image

استاندار مركزي راي خود را به صندوق انداخت/حضور پرشور مردم در انتخابات نماد بزرگ مردم‌سالاري ديني است

زمانی قمی استاندار مرکزی با حضور در مدرسه حاج تقوی نژاد اراک رای خود را به صندوق انداخت و حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای را نماد بزرگ مردم سالاری دینی عنوان کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی روز هفتم اسفند را روز شور، اشتیاق و تصمیم گیری دانست و تصریح کرد: نماد بزرگ مردم سالاری دینی را امروز در شور و حضور مردم در پای صندوق های رای  می توان مشاهده کرد.

استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه در عرصه انتخابات  باید درست عکس خواسته بدخواهان کشور و انقلاب اسلامی حرکت کنیم، اظهار کرد: نداشتن اتحاد، فراموشی مسائل مهم کشور و پرداختن به موضوعات فرعی از خواسته های بدخواهان کشور است که ملت ایران اسلامی باید با شناسایی اصلی ترین مسائل، داشتن اتحاد و عدم پافشاری بر زیاده خواهی و یا خواسته های باندی و به فکر مردم بودن در مسیر تحقق اهداف انقلاب حرکت کنند.

وی ابراز کرد: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای پیام های بسیاری را در بردارد که در عرصه بین المللی بیانگر این است که ایران سربلند و ملت بزرگ آن بر تحقق هدفهای متعالی مورد تاکید انقلاب اسلامی جدی هستند و برآن پافشاری می کنند .

زمانی قمی گفت: مردم با درک عمیق از شرایط حساس کنونی تصمیم  گرفتند و به انتخاب پرداختند که برآیند این حضور را در راستای تحقق منافع کشور و مردم می‌دانیم.

وی با بیان اینکه تمدید ساعت رای‌گیری دشواری‌هایی را به همراه دارد، از مردم خواست تا در ساعات اولیه رای‌گیری در شعب اخذ رای حاضر شده و رای خود را در صندوق‌ها بیندازند.

زمانی قمی درخصوص برقراری امنیت انتخابات در استان، اظهار کرد: در استان مرکزی تمامی صندوق‌ها به سلامت در محل‌های مورد نظر استقرار یافته‌‌اند و کار رای‌گیری براساس گزارش مسئولان در سطح استان به خوبی پیش می‌رود.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: 15 هزار نفر در بخشهای مختف اجرا، نظارت و امنیت برگزاری انتخابات مشغول فعالیت هستند و آمادگی دارند تا این بزرگواری مردم را پاسخ دهند و به وظایفشان بخوبی عمل نمایند.

*** استاندار مرکزی: حضور پرشور در انتخابات نشان از درک بالای مردم است

 زمانی قمی روز جمعه در جریان بازدید سرزده از شعب اخذ رای حوزه انتخابیه خمین گفت: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای بیانگر ثابت قدمی ملت هوشمندایران به نظام ، ولایت است.
وی اظهارکرد: شور و حال حاکم بر انتخابات پیام رسایی برای دشمن دارد و آن تکیه بر عقلانیت و تکریم به جای زبان تهدید و تحریم است.
استاندار استان مرکزی گفت: حضور پرتعداد مردم در ساعات اولیه اخذ رای درشعب، موجب تحقق آرمان های نظام جمهوری اسلامی در جهان اسلام و امیدواری و دلگرمی مسلمانان ستمدیده منطقه است.
زمانی قمی توضیح داد : ادبیات انتخابات تکیه بر گفتمان مشارکت برای پیشبرد مطالبات و خواست مردم است که امام راحل با تعبیر مردم سالاری دینی از آن یاد می کرد.
وی افزود: اقشار مردم با حضور خود در انتخابات مشارکت مستقیم در تشکیل یک نهاد قانون گذار در قالب قوه مقننه و تعیین اعضای شورای خبرگان رهبری انقلاب اسلامی دارند که این سرمایه ای بزرگ است.
وی، از برقراری امنیت و نظم کامل در شعبه های رای سراسر استان مرکزی خبرداد و گفت: دراین انتخابات نیز مردم برگ زرین دیگری در تاریخ دوران بابرکت نظام اسلامی به ثبت خواهند رساند .

گفتنی است استاندار مرکزی در شهرستان شازند نیز حضور یافت و از نزدیک در جریان روند برگزاری انتخابات در این شهرستان قرار گرفت.

 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها