Portal_background_image

استاندار مركزي: دستگاه هاي اجرايي شكايت خود از مطبوعات را پس بگيرند

محمد حسین مقیمی طي بخشنامه اي از دستگاه هاي اجرايي استان مركزي خواست تا شكايت خود از مطبوعات را پس بگيرند.

استاندار مرکزی در اين بخشنامه آورده است: دستگاه هاي اجرايي در صورتي كه در حال حاضر از رسانه اي در مراجع قضايي شكايت كرده اند، شكايت خود را از نشريات پس بگيرند و تا حدامكان از نشريات به دليل انتقاد و انعكاس مسائل و مشكلات شكايت نكنند، مگر اينكه بحث هاي شخصي و خانوادگي مطرح باشد..

محمد حسين مقيمي همچينين در اين بخشنامه آورده است: با توجه به ضرورت حمایت از نشریات محلی و ارتقای سطح توسعه فرهنگی و همچنین کمک به ایجاد تنوع کمی و کیفی مطبوعات محلی، دستگاه های اجرایی آگهي هاي خود را  به نشريات محلي بدهند.

وی در اين بخشنامه گفت: یکی از سیاست های اصولی دولت تدبیر و اميد در حوزه مطبوعات،  رسانه ها و عرصه اطلاع رسانی، فراهم کردن فرصت های برابر برای فعالیت مطبوعات و  رسانه های مختلف در سطح کشور، گسترش آزادی رسانه ها در چارچوب قانون، حمایت از روزنامه نگاران، تقویت مطبوعات محلی و ...است.

مقیمی در پايان خاطر نشان ساخت: رسانه ها و مطبوعات به عنوان پیام و نیز کانال های انتقال پیام می بايست با پرهیز از افراط و تفریط و تخریب و شایعه سازی و همچنين حفظ و رعایت اصل بی طرفی، با انتقادهاي سازنده نقش اصلاحی خود را ایفا نمايند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها