Portal_background_image

استاندار مركزي بر نقش كليدي استاندارد در نظارت و كمك به توليد استان تاكيد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با مدیرکل امور استانهای سازمان ملی استاندارد که در محل استانداری انجام شد، بر نقش کلیدی اداره کل استاندارد در نظارت و کمک به تولید استان تاکید کرد .

زمانی قمی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه استان مرکزی چهارمین قطب صنعت کشور است ، اظهار کرد: استاندارد در استانهای صنعتی جایگاه بسیار حساسی دارد و از ارکان مهم برای کمک به تولید و رسیدن به توسعه  به شمار می آید.

وی بیان کرد: استان های صنعتی در جنگ تحریمی با آسیبهای بسیاری روبرو شدند که خروج از این بحران نیازمند هماهنگی و همکاری دستگاههای اجرایی و تیم های نظارتی استان است.

استاندارمرکزی تصریح کرد: مدیران دستگاههای اجرایی باید دقت، نظارت ، انعطاف و همراهی با سیاستهای دولت را سرلوحه خود قرار دهند و برای رفع مشکلات و دستیابی به توسعه پایدار در استان تلاش کنند.

زمانی قمی ابراز کرد: تفکر و سیاست حمایت از حضور بانوان در عرصه های مدیریتی در دولت تدبیر و امید  حاکم است و استفاده از تجربیات بانوان در این دولت یک شعار نیست و به آن عمل شده است.

وی مدیر کل جدید استاندارد و تحقیقات صنعتی استان را فردی لایق، پاکدست ومتخصص دانست و گفت : مجموعه مدیریتی استان حمایت های لازم را از ایشان خواهند داشت.

یادآور می گردد ساحل سها دارای مدرک دکتری تخصصی علوم و صنایع غذایی گرایش کنترل کیفیت از دانشگاه شهید بهشتی  می باشد و پیش از این موسس و رئیس اداره اجرای استاندارد استان مرکزی به مدت یازده سال بوده است و همچنین دارنده رتبه اول کشوری در آزمون استخدامی کشور و پژوهشگر بانوی برتر سال 93 استان مرکزی و دبیر، عضو کمیسیون فنی و کمیته ملی 30 استاندارد ملی در کشور نیز بوده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها