Portal_background_image

استاندار مركزي بر ساخت و راه اندازي پروژه سايپا خمين تاكيد كرد

استاندار مركزي صبح امروز در ديدار با مديرعامل گروه خودروسازي سايپا و جمعي از مديران ارشد گروه سايپا  كه در محل دفتر ايشان برگزار شد‌، در ساخت و راه اندازی هر چه سریعتر پروژه  سايپا خمین تاکید کرد.

محمد حسين مقيمي  گفت: بهره برداری از کارخانه ساپیا در جهت رفع محرومیت و اشتغالزایی منطقه تاثیر چشمگیری خواهد داشت و با احداث این شهرک فرصت شغلی جدید برای افراد جویای کار در این شهرستان ایجاد می شود.

استاندار با اشاره به مشكلات ابتدايي اين  پروژه همچون تامين آب، برق و گاز براي رفع اين مشكلات اعلام آمادگي كرد و گفت: اين مشكلات به سرعت رفع خواهد شد و سند مالكيت زمين نيز انتقال داده مي شود.

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا نيز در اين جلسه ، ضمن قدردانی از حمایت استاندار مرکزی و دیگر مقامات استان، خواستار جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در این مرحله از پروژه شد تا این بخش در کنار زنجیره مهندسی، تامین، فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا بتوانند به اهداف پروژه دست یابند.

سعيد مدني افزود: استقرار دولت تدبیر و امید و برنامه ریزی و سیاست گذاری های اصولی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان گسترش و نوسازی صنایع موجب شده مقوله تولید در خودروسازی ها با ثبات و روند روبه رشد مواجه شود.

وی اضافه کرد: کارخانه سایپا خمین در 2 مرحله در زمینی به مساحت 300 هکتار اجرامی شود که با دریافت به موقع اعتبارات این مهم به دست می آید.

لازم به ذكر است این کارخانه که در ابتدای جاده خمین به گلپایگان قرار دارد بزرگترین طرح صنعتی در زادگاه امام خمینی ( ره ) می باشد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها