Portal_background_image

استاندار مركزي بر تكميل فاز دوم بيمارستان آيت ا... خوانساري اراك تاكيد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی در مجمع خیرین سلامت بیمارستان آیت ا... خوانساری اراک، گفت: با توجه به نیاز بیماران سرطانی فاز دوم این بیمارستان باید تکمیل شود.

زمانی قمی استاندار مرکزی با بیان اینکه استان مرکزی مأمن بسیاری از مفاخر کشور در طول تاریخ بوده است، گفت: قطعا وجود این تعداد از مفاخر در این استان اتفاقی و تصادفی نبوده و ریشه در فرهنگ و تمدن اهل این دیار دارد.

استاندار مرکزی پشتوانه این استان را دقت و مراقبت مردم این دیار از اصول انسانی و تلاش جهت ترویج این اصول دانست و بیان کرد: مردم با تأسی از گذشتگان خود اصول انسانی همچون کمک به نیازمندان را دنبال می کنند.

وی ادامه داد: نشانه این امر حضور و وجود رد پای خیرین در آموزش و پرورش و حوزه سلامت است که با همت و همیاری اقدامات شایسته ای در این حوزه ها به منصه ظهور رسانده اند.

استاندار استان مرکزی با بیان اینکه بیمارستان آیت الله خوانساری به عنوان تنها بیمارستان تخصصی سرطان غرب کشور جایگاهی مهم در استان دارد، افزود: بیماران سرطانی به این بیمارستان نیاز دارند و فاز دوم این بیمارستان باید تکمیل شود.

زمانی قمی بیان کرد: دولت تا حد توان برای این منظور کمک کرده است و نیاز داریم خیرین این استان مانند همیشه به تکمیل فاز دوم کمک کنند.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش، افزود: پیروزی موفقیت آمیز تیم دیپلماسی ایران و آغاز اجرایی شدن برجام یک افتخار در خور توجه است.
وی اظهار کرد: مذاکرات هسته ای حرکت سنجیده و اقدام مناسبی بود که موجب شده تا ایران هراسی کنار گذاشته شود و همگان را به شناخت ابعاد تمدن ایران بزرگ دعوت کرده است.        
وی با بیان اینکه این مذاکرات موجب برگشت اموال به یغما رفته کشور شده و سایه نزاع را از سر ایرانیان برداشته است، اظهار کرد:
مجموعه دستگاه دیپلماسی و تیم مذاکره کننده به ویژه وزیر امور خارجه بسیار خردمندانه عمل کردند و با هدایت های مقام معظم رهبری و تدبیر رئیس جمهور این موفقیت به ثمر نشست.              
 

گفتنی است در سال 1393 این مجمع 680 بیمار سرطانی و در سال جاری تا کنون بیش از هزار بیمار سرطانی را تحت پوشش قرار داده است.

 

 

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها