Portal_background_image

استاندار مركزي: برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی یکی از راه های همگانی کردن ورزش است

محمد حسین مقیمی در اولين جلسه شوراي ورزش همگاني استان مركزي كه روز شنبه در محل استانداري برگزار شد، گفت: برگزاری همایش های بزرگ پیاده روی خانوادگی بالاخص در شهر های صنعتی یکی از راه های همگانی ورزش است.

استاندار مرکزی ادامه داد:  کار اعضاي شورای ورزش همگانی سياست گذاري و برنامه ريزي با هدف ايجاد تحول در حوزه ورزش همگاني در استان مركزي  است و نياز است مسئولان با برنامه ريزي مناسب زمينه را براي همگانی کردن ورزش فراهم کنند.

رئیس شورای ورزش همگانی استان مرکزی افزود : جامعه اي سالم است که در آن تحرک و پويايي وجود داشته باشد و اين امر بدون ترويج ورزش همگاني در جامعه مهيا نمي شود.

ایشان همچنین بر همکاری سایر دستگاه ها از جمله شهرداری ها و شوراها، دانشگاه ها، اداره کل آموزش و پرورش و همچنین سازمان های مردم نهاد در برنامه ریزی و اجرای این همایش ها  تأکید نمود.

در ابتدای این جلسه مدیر کل ورزش و جوانان و دبیر شورای مذکور نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه ورزش همگانی ارائه نمود.

در پایان نیز درخصوص همايش بزرگ پياده روي خانوادگي كلانشهر اراك كه 4 بهمن ماه به مناسبت گراميداشت ايام الله دهه فجر و هفته هواي پاك قرار است برگزار شود بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیم شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها