Portal_background_image

استاندار مركزي: برخي جريانات با سوء استفاده از مباحث كارگري بدنبال تخريب دولت هستند

زمانی قمی استاندار مرکزی در آئین آغاز عملیات اجرائی مجتمع امور آسیب دیدگان اجتماعی با اشاره به تجمع اخیر کارگران شرکت هپکو اراک ، گفت: برخی جریانات با سوء استفاده از مباحث کارگری بدنبال تخریب دولت هستند.

زمانی قمی استاندار مرکز اظهار کرد:  مسائل و مشکلات صنایع بزرگ استان از جمله شرکت هپکو  با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در روز پنجشنبه مورد بررسی قرار گرفت و در جهت رفع مشکلات صنایع تصمیماتی اتخاذ شد.

استاندار مرکزی ابراز کرد: با توجه به پیگیری دولت درخصوص رفع مسائل و مشکلات واحد های تولیدی و اقداماتی که دراین راستا انجام شده است رخداد مسائلی همچون تجمع کارگران شرکت هپکو در میدان اصلی شهر از نظر مدیریت ارشد استان  ماهیت کارگری ندارد و  ماهیت آن تخریب دولت از سوی برخی جریانات است.

زمانی قمی بیان کرد: بعد از روز تعطیل و نشستی که برای حل مشکلات این شرکت با حضور وزیر صنعت برگزار شد کارگران را تحریک  و به میدان شهر کشاندند و مشخص است که  تجمع کارگران در پی تحریک برخی از جریانات انجام شده است ولی مدیریت ارشد استان اجازه نمی دهد این تحرکات که هدف آن تخریب دولت است، به جائی برسد.

استاندار مرکزی با بیان اینکه همه واقف هستند که شرکت هپکو در چه شرایطی، چه وقت و چگونه واگذار شد و اینکه این شرکت و شرکتهای مشابه با چه شرایطی به این دولت به ارث رسید، اظهار کرد:  تمام تلاش ارکان مدیریتی استان بر حل مشکلات صنایع  و ایجاد رونق  در واحدهای تولیدی از جمله هپکو  معطوف است و تاکنون نیز اقدامات خوبی در این زمینه  انجام شده و باید این اقدامات به ویژه بحث تعیین سهامدار هپکو هر چه سریعتر به نتیجه برسد.

وی تصریح کرد: ما پیرو دین مبین اسلام هستیم و پیرو فرامین رهبر بزرگی  همچون علی ابن ابی طالب (ع) می باشیم که ایشان می فرمایند "  اگر پیروزی را با نیرنگ بدست آوردی شکست است  "

گفتنی است مشکلات شرکت هپکو از جمله تعیین تکلیف سهامدار این شرکت در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت بعنوان جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی نیز اتخاذ شد.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها