Portal_background_image

استاندار مركزي: با وجود نيروهاي بسيجي تهديدهاي دشمن محكوم به شكست است

'علی اكبر شعبانی فرد' روز سه شنبه در همایش شكوه هجرت بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مركزی افزود: ايران اسلامي با وجود نيروهاي مخلص بسيجي نيازي به سلاح اتمي ندارد و تهديدهاي دشمنان محكوم به شكست است.

استاندار استان مركزي خاطر نشان كرد: امروز ایران اسلامی در بهترین شرایط دفاعی، فرهنگی و اجتماعی قرار دارد و تهدیدهای دشمنان محكوم به شكست است.
شعباني فرد افزود: ایران اسلامی با وجود نیروهای مخلص بسیجی و مردم ولایتمدار نیازی به سلاح اتمی ندارد و همیشه در راستای مبارزه با این سلاح ها در دنیا پیشتاز بوده است.
وي گفت:الگوی بسیج پیامبر اعظم (ص)، ائمه اطهار (ع)، امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهیدان والامقام هستند.
وی ادامه داد: ایران اسلامی با حركت در مسیر فرهنگ و تفكر بسیج مدل حكومت اسلامی را برای اداره مملكت به جهان ارائه كرده كه روز به روز اثر گذاری آن در دنیا نمود بیشتری پیدا می كند.
استاندار استان مركزی تاكید كرد: با تاسی به فرهنگ و تفكر بسیجی توطئه های دشمنان علیه ایران اسلامی خنثی شده و خیزش موج بیداری اسلامی نیز به بركت انقلاب اسلامی ایجاد شده كه موجب تزلزل پایه های نظام سلطه شده است.
شعبانی فرد تصریح كرد: تهدیدها و توطئه های اخیر دشمنان علیه ایران اسلامی با هدف انحراف افكار عمومی دنیا از ناتوانی كاخ سفید در كنترل و كاهش جنبش تسخیر وال استریت انجام می شود كه راه به جایی نخواهند برد.
وي گفت: عزت، افتخار، سربلندي و اقتدار كشور ايران اسلامي مرهون تفكر و فرهنگ بسيج است.
وی در بخش دیگری از سخنانش عملكرد بسیج سازندگی را در برگزاری اردوهای طرح هجرت سه مثبت ارزیابی كرد و یادآور شد: طرح هجرت یك در سالهای قبل از دوران دفاع مقدس با هدف جهاد سازندگی در مناطق محروم انجام و طرح هجرت دو نیز برای حضور مردم و به خصوص جوانان در جبهه های حق علیه باطل صورت گرفت كه مایه خیر و بركت و پیروزی برای میهن عزیز اسلامی شد.
استاندار استان مركزی اضافه كرد: طرح هجرت سه نیز با هدایت و خواست رهبر معظم انقلاب اسلامی و تشكیل بسیج سازندگی پس از دفاع مقدس با هدف آبادانی بیشتر مناطق روستایی و خدمات رسانی به محرومان پا به عرصه وجود گذاشت.
شعبانی فرد بیان كرد: فرهنگ جهادی مجموعه ویژگی ها و ارزش های والای الهی است كه با اندیشه و تدبیر امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی در قالب مفاهیم اخلاص، ایثار، تلاش، سخت كوشی و خدمات رسانی مطلوب تر همراه است.
وی تصریح كرد: در طرح هجرت سه جوانان با ایمان و اخلاص، كار تیمی و جمعی را فرا گرفته كه منشا خدمات بسیار زیادی برای مردم و قشرهای مختلف شده است.
استاندار استان مركزی یادآور شد: دانشجویان، دانش آموزان و طلاب در طرح هجرت سه بسیار مشتاقانه وارد عرصه خدمات رسانی به مردم شدند كه اقدامات این عزیزان قابل وصف نیست.
شعبانی فرد بیان كرد: با وجود بسیجیان عزیز و حركت در مسیر ولایت فقیه دشمنان از ایران اسلامی در هراس هستند و با طرح ادعاهای بی اساس قصد ضربه زدن به اسلام را دارند.

شعبانی فرد اضافه كرد: همچنین انقلاب اسلامی از آغاز پیروزی تاكنون همیشه قربانی تروریسم بوده و از این پدیده شوم ضربه های زیادی خورده و ادعای دشمنان مبنی بر حمایت ایران از تروریسم واهی و پوچ است.
وی تاكید كرد: با وجود ولایت فقیه و هدایت های الهی رهبر معظم انقلاب اسلامی و تبعیت پذیری مردم به خصوص بسیجیان از ولی فقیه، ایران اسلامی با اقتدار و به صورت توفنده به راه پر افتخار خویش ادامه خواهد داد.
در مراسم شكوه هجرت از 220 مدیران دستگاههای اجرایی، معاونان استانداری، فرماندارن، فرماندهان سپاه نواحی و فعالان برادر و خواهر و دست اندركاران اردوهای جهادی استان مركزی توسط بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مركزی تجلیل شد.


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها