Portal_background_image

استاندار مركزي با كاركنان خبرگزاري تسنيم ديدار كرد

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با کارکنان خبرگزاری تسنیم ، گفت: امروز هماهنگی و انسجام خوبی بین مسئولان استان حاکم است.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه ثمره خصوصی سازی هپکو  وضیت بد این شرکت بود، اظهار کرد: به هرحال معتقدیم شرکت هپکو یکی از مهمترین واحدهای تولیدی استان مرکزی است و پیگیری‌هایی را باجدیت انجام دادیم که به زودی شاهد فعالیت و اتفاقات مطلوب و خوبی در این مجموعه مهم اقتصادی و تولیدی استان خواهیم بود.

آقازاده تصریح کرد: به هرحال امروز همگرایی حداکثری  در استان مرکزی بین مسئولان استانی ایجاد شده و تلاش خواهیم کرد از روند اشتباه و غلط در امر خصوصی‌سازی در استان جلوگیری کنیم.

استاندار مرکزی با اشاره به تعیین انتخاب شهردار اراک توسط شورای شهر در این شهر گفت: باتوجه به اینکه شهردار اراک مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده است که بنابراین شورای شهر اراک باید برای انتخاب شهردار جدید در اسرع وقت اقدام کند.

وی ادامه داد: به هرحال لیستی را اعضای لیست امید شورا و لیستی را اعضای غیرلیست امیدی ارائه کردند، در مصاحبه‌ای هم اعلام کردم در بین این لیست‌ها گزینه‌هایی که صلاحیت تصدی را دارند وجود دارد که البته رسانه منتشرکننده صحبت‌های من در آن مصاحبه برداشت شخصی و رسانه‌ای خود را گفته بود.

آقازاده تصریح کرد: به هرحال باتوجه به اینکه تا چندروز آینده شهردار فعلی به سبب بازنشستگی از این مجموعه خواهد رفت به طور قطع دوره‌ای تا انتخاب شهردار جدید مجموعه شهرداری در شهر اراک به وسیله سرپرست اداره خواهد شد.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها