Portal_background_image

استاندار مركزي با حضور در سامد به درخواست هاي مردمي پاسخ گفت

آقازاده استاندار مرکزی با حضور در مرکز سامد از طریق ارتباط مستقیم تلفنی به درخواست های 29 نفر از شهروندان پاسخ گفت و در این راستا دستورات لازم را صادر نمود.

استاندار مرکزی اظهار کرد: تمامی درخواست های شهروندان هم از طریق سامانه سامد و هم از طریق ملاقات های مردمی از سوی استانداری و مدیران مربوطه رسیدگی و پاسخ نهایی به شهروندان گزارش می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه اشتغال درخواست اصلی مردم از مسئولان محسوب می شود حمایت از تولید و بخش خصوصی محور برنامه‌های استانداری مرکزی قرار گرفته تا از این طریق ضمن حفظ اشتغال موجود، فرصت‌های شغلی بیشتری در اختیار شهروندان قرار گیرد.

آقازاده گفت: برخی از تماس‌های تلفنی شهروندان از طریق سامانه سامد مشکلات اقشار مختلف مردم با دستگاه‌های اجرایی بود که تمامی این درخواست‌ها فهرست بندی و برای رسیدگی به دستگاه‌های مسئول ارجاع داده می شود.

گفتنی است  در ارتباط مستقیم  استاندار مرکزی  با مردم از طریق سامانه سامد،  ۲۹ تماس  تلفنی از نقاط مختلف استان برقرارشد که بخش عمده ای از درخواست ها در خصوص بیکاری و پرداخت تسهیلات بانکی و مشکلات با دستگاه‌های اجرایی بود که استاندار مرکزی متناسب با هر درخواست دستور لازم را به معاونت‌ها و مدیران ستادی استانداری مرکزی صادر نمود.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها