Portal_background_image

استاندار مركزي: ايرنا خالص ترين و فداكارترين پيام رسان انقلاب است

استاندار مركزي با تبريك روز خبرنگار و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان عرصه خبر به ويژه شهيد محمود صارمي خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي گفت: ايرنا خالص ترين و فداكارترين پيام رسان انقلاب اسلامي در دنيا است.

'علي اكبر شعباني فرد' روز چهارشنبه در بازديد و گفت و گو با رييس خبرگزاري جمهوري اسلامي استان مركزي به مناسبت گراميداشت 17 مرداد روز خبرنگار افزود: ايرنا با پيام رساني دقيق، اثرگذار و به موقع همواره از آرمانها و اهداف انقلاب اسلامي و ولايت دفاع كرده و چهره خوبي از نظام مقدس جمهوري اسلامي به دنيا ارائه كرده است.
وي از روز خبرنگار به عنوان روزي مقدس ياد كرد و ادامه داد: خبرنگاران رابطان اصلي نظام مقدس جمهوري اسلامي با مردم هستند و اين قشر در امر اطلاع رساني و خبر رساني به مخاطبان بايد اصل صداقت را رعايت كنند.
استاندار مركزي بر خود سازي، تهذيب نفس و پر رنگي صداقت در وجود خبرنگاران تاكيد كرد و اظهار داشت: خبرنگاران مي توانند با ارائه خبرهاي مفيد و مطلوب موجب ارتقا دانش و آگاهي هاي مردم شده و جامعه را اصلاح كنند.
شعباني فرد اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامي بر اين تاكيد دارند كه پيامي كه توسط خبرنگار به جامعه انتقال پيدا مي كند همراه با صدق، پاكي و اميد همراه باشد و عنصر اميد بسيار مي تواند كشور را به سمت پيشرفت و توسعه پيش ببرد.
وي در يك جمله خبرنگار را انساني روشن ضمير، داراي فطرت پاك و تلاش گر تعريف كرد و افزود: خبرنگاران ايران اسلامي بايد به گونه اي در عرصه خبر و اطلاع رساني فعاليت كنند كه به عنوان الگو در جهان مطرح شوند.
استاندار مركزي در اين ديدار با اهدا لوح سپاس از خدمات و فعاليتهاي خبري خبرنگاران خبرگزاري جمهوري اسلامي تقدير و تجليل كرد.

 


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها