Portal_background_image

استاندار مركزي : امروز بايد از زيرساخت هاي فكري نسل اول انقلاب در جهت هوشياري و آگاهي نسل جوان استفاده كنيم .

علي اكبر شعباني فرد گفت: امروز بايد از زيرساخت هاي فكري نسل اول انقلاب در جهت هوشياري و آگاهي نسل جوان استفاده كنيم و با تشريح آرمان هاي امام راحل و شهدا براي جوانان روحيه و فرهنگ ايثار و شهادت را در جامعه احيا كنيم.

استاندار مرکزی عصر روز یکشنبه در آيين رژه نيروهاي مسلح در مجموعه ورزشي ۱۵ هزار نفري امام خميني(ره) اراك، افزود: شهادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس این اندیشه را در ملت‌های منطقه بوجود آورده تا در مقابل استکبار ایستادگی کنند و این همان ارزش معنوی انقلاب است که امروزه به گفتمان منطقه تبدیل شده است.
وی ادامه داد: دشمنان که در منطقه و در جهان اسلام منافع خود را از دست رفته می دیدند برنامه های خود را در سطح وسیعی پایه ریزی کردند و ابتدا از موضع جنگ سرد وارد شدند.
شعبانی فرد بيان كرد: در 8 سال دفاع مقدس ارتش نیروهای دفاعی و بسیجی مظلومانه با کمترین امکانات در مقابل دشمنان جنگیدند و کرامت و شرافت عزت و افتخار و شهادت را هدیه نمودند.
وي افزود: بعد از جنگ تحميلي و جنگ اقتصادي، دشمنان ايران اسلامي از طريق جنگ نرم و تهاجم فرهنگي با ما به مقابله پرداختند.
وی اظهارداشت: اگر 8 سال دفاع مقدس نبود ریشه انقلاب تا این اندازه محکم نمی شد. شهدا الگوی مقاومت، ایثار و ولایت مداری هستند و خواهند بود شهدا محور فرهنگی جامعه بوده اند و در آینده نیز هستند.
شعباني فرد افزود: امروز همه دنیا به راهی که شهیدان ما باز نمودند رسیدند. ارزش هایی که شهیدان در راه رسیدن به آنها جان خود را فدا کردند به گفتمان بشریت تبدیل شده است.
استاندار مرکزی با اشاره به تجربه موفق دوران دفاع مقدس اظهار داشت:امروز ملت ایران اسلامی با بهره‌مندی از تجربه‌های این دوران و تبعیت از ولایت فقیه در اوج عزت، عظمت و اقتدار قرار دارد.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها