Portal_background_image

استاندار مركزي از مناطق روستايي شهرستان كميجان بازديد كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی ضمن بازدید از طرح ها و پروژه های عمران روستایی پنج روستای شهرستان کمیجان،در نشستی مسائل و مشکلات عمرانی این شهرستان را مورد بررسی قرار داد و در جهت رفع آنها تصمیماتی اتخاذ نمود.

زمانی قمی استاندار مرکزی در کارگروه بررسی مسائل و مشکلات عمرانی شهرستان کمیجان، اظهار کرد: دولت در سال گذشته به رغم تمام مشکلات اعتباری و مالی توانست درحوزه روستاها اقدامات خوبی را به انجام برساند.

وی با اشاره به اقداماتی که در جهت توسعه شهرستانهای کمیجان و خنداب صورت گرفته، افزود: علی رغم همه این اقدامات این دو شهرستان باید مورد توجه و عنایت بیشتری قرار گیرند.

زمانی قمی با بیان اینکه در ابتدای سال مسائل و مشکلات دو شهرستان خنداب و کمیجان و دیگر شهرستانها را رصد خواهیم کرد، گفت: این اقدام در راستای شناسایی مسائل و مشکلات و بدست آوردن اطلاعات دقیقی  از اوضاع هر منطقه و شهرستان انجام می شود.

وی افزود:معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری باید مسائل و مشکلات احصا شده هر شهرستان را در اولویت برنامه ها قرار دهد.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه تصمیماتی که امروز در این دو شهرستان اتخاذ می شود باید به اطلاع روسای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران رسانده شود ، گفت: روسای شوراهای اسلامی و دهیاران باید در جریان تصمیمات و رصد دولت از مشکلات آنها قرار گیرند.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه در سال گذشته کشور از لحاظ مالی و اعتباری در تنگنا بود و دولت فشارهای زیادی را متحمل شد، گفت: با اجرایی شدن برجام سال بدون تحریم و فشارهای بین المللی را آغاز کردیم، زمینه برای سرمایه گذاری در استان و کشور فراهم شده و می توانیم میزان نفت بیشتری هرچند با قیمت پائین را به فروش برسانیم، با این شرایط امید داریم که امسال کشور و دولت شرایط اعتباری بهتری را داشته باشند.

وی افزود: به فرمان رهبر معظم انقلاب امسال سال تلاش و کوشش در حوزه اقتصاد مقاومتی است که همه باید این مهم را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت رشد و تو سعه کشور تلاش کنند.

گفتنی است استاندار مرکزی در ادامه از پروژه های عمران روستایی روستاهای سمقاور، چهرقان، اسفندان، خسروبیگ و... بازدید کرد ودر نشستی با دهیار روستای چهرقان پروژه های عمران روستایی این روستا را مورد بررسی قرار داد.

زمانی قمی همچنین با حضور در شهر میلاجرد از پروژه های عمرانی این شهر نیزبازدید کرد.

یادآور می گردد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران دستگاههای اجرایی ذی ربط نیز در این جلسه و بازدید از روستاها حضور داشتند.

گالری تصاویرسرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها