Portal_background_image

استاندار مركزي از خيرين دليجاني قدرداني كرد

استاندار مرکزی از خیرین دلیجاني جهت انجام کارهای زیادی که موفق به انجام آن شده اند بخصوص در امر مشارکت های درمانی، سلامت جامعه و کمک به بیمارستان امام صادق (ع) دلیجان، قدردانی کرد.        

 

محمد حسین مقیمی عصر یکشنبه در نشستی با خیرین دلیجان در سالن شهدای گمنام فرمانداری این شهر، افزود: خیرین دلیجانی در انجام امور خیریه و کارهای عام المنفعه بهترین نوع خدمت را داشته و همواره در سطح این استان پیشتاز بوده اند.

وی اظهارداشت: دلیجان به عنوان شهری که خیرین آن همواره در امور خیریه پیشتاز و در کارهای عام المنفعه فعال بوده اند و از لحاظ انجام کارهای بزرگی که توسط افراد نیکوکار و نیک اندیش اجرا شده است، در استان مرکزی می درخشد.        
مقيمي بيان كرد: در آموزه های دینی ما بیشترین تاکید بر انفاق و صدقه است و بهترین نوع انفاق و صدقه کمک به هموطنان و همنوعان است.

در این جلسه که با حضور حدود 100 خیر دلیجانی، جمعی از مدیران کل استان، امام جمعه و مسئولان محلی شهرستان دلیجان برگزار شد، تعدادی از خیرین از عدم همکاری برخی مدیران برای انجام امورات خیر و عام المنفعه گلایه کردند.
استاندار مرکزی عصر یکشنبه علاوه بر حضور در جمع خیرین دلیجانی، از بخش های مختلف بیمارستان امام صادق (ع) دلیجان و شرکتهای الیاف مصنوعی ساینا و ساویس در این خطه دیدن کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها