Portal_background_image

استاندار مركزي از حضور پرشور، گسترده و هوشمندانه مردم ولايتمدار استان مركزي در راهپيمايي روز قدس تقدير كرد.

علي اكبر شعباني فرد روز جمعه در جمع راهپيمايان در مصلاي بيت المقدس اراك افزود: مردم استان به تاسي از ميراث جاودان بنيانگذار كبير جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني(ره )و در لبيك به منويات مقام معظم رهبري حماسه ديگري را رقم زدند. 

وي ادامه داد: اعلام حمايت بي دريغ مردم استان از تمام مستضعفان جهان به ويژه مردم فلسطين، موجب خنثي شدن دسيسه هاي استكبار جهاني در مقطع حساس كنوني شد.
استاندار مركزي بيان كرد: مردم بابصيرت و مومن استان مركزي با اين حضور، انزجار خودرا از دشمنان، رژيم صهيونيستي و آمريكاي جنايتكار اعلام و با مردم مظلوم فلسطين و كشورهاي مسلمان دنيا كه مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند همدلي و همدردي كردند.
وي اظهار كرد: حضور مردم غيور استان مركزي در راهپيمايي روز قدس هميشه همراه با بصيرت و شعور بوده است و امسال نيز همچون سالهاي گذشته شاهد راهپيمايي باشكوهي از سوي مردم بوديم.
شعباني فرد عنوان كرد: روز قدس به عنوان روز مبارك و وحدت آفرين و از يادگارهاي ماندگار بنيانگذار جمهوري اسلامي براي روشن ماندن مشعل مبارزات ضداسرائيلي در تاريخ است.
وي در بخش ديگري از سخنانش اضافه كرد: نام‏گذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان به عنوان روز قدس حركت هوشمندانه امام راحل در احياي اسلام برابر جبهه استكبار بود.
استاندار مركزي ادامه داد: ماه مبارك رمضان از اشتراكات همه مسلمانان است و امام راحل از اين ظرفيت براي رفع غفلت عمومي مسلمانان از اسرائيل به عنوان دشمن اسلام نهايت استفاده و بهره‏برداري را كردند.
شعباني فرد با تأكيد بر نقش و جايگاه روز جهاني قدس در شكل گيري بيداري اسلامي در كشورهاي منطقه عليه استكبار جهاني، اضافه كرد: پيام اصلي روز قدس اين است كه ملت هاي اسلامي با پرچمداري انقلاب ايران همواره در صيانت از كيان و مرزهاي اسلامي خود بيدار هستند و براي حفظ آن تلاش مي كنند.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها