Portal_background_image

استاندار مركزي از بيماران بيمارستانهاي آيت اله خوانساري و امير المومنين (ع) اراك عيادت كرد

زمانی قمی استاندار مرکزی با حضور در بیمارستانهای آیت اله خوانساری و امیر المومنین (ع) شهر اراک از بیماران بستری در این بیمارستان ها عیادت کرد و از ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مستقر در مرکز اورژانس ۱۱۵ بازدید نمود.

زمانی قمی  استاندار مرکزی در جریان این بازدید  با اشاره به اینکه طرح تحول نظام سلامت،خدمتگذاری بی منت دولت تدبیر و امید را به اثبات رساند،اظهار کرد: هم اکنون دفاع از طرح تحول سلامت به عنوان یک دستاورد مهم دولت یازدهم ضروری است و باید دلسوزانه و مسئولانه از آن مراقبت کنیم.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور در اجرای طرح تحول سلامت مشکلاتی وجود دارد و باید برای تامین هزینه های آن تلاش کرد و با وجود این مشکلات با اهتمام موجود در دولت ، این طرح به نحو مطلوبی اجرا شد.
زمانی قمی با بیان اینکه بیماران بستری در بیمارستان آیت الله خوانساری باید بیشتر مورد توجه و رسیدگی قرار بگیرند، اظهار کرد: یکی از گام های اساسی در برنامه تحول نظام سلامت در حوزه بیماریهای صعب العلاج است که اقداماتی نیز در خصوص حمایت های دارویی و زیرساخت های درمانی از این قشر صورت گرفته است.
وی در بخش دیگری از سخنانش خواستار تسریع در روند طرح توسعه بیمارستان آیت الله خوانساری شد و گفت: این مرکز درمانی تنها قطب درمانی بیماران سرطانی غرب کشور است که هر روز با بیش از 60 پشت نوبتی برای شیمی درمانی مواجه است بنابراین طرح توسعه این بیمارستان باید از برنامه های اولویت دار دانشکده علوم پزشکی اراک باشد.
استاندار مرکزی ادامه داد: سلامت و امنیت دو ویژگی مهم است که خوشبختانه در کشور ما امنیت در سطح مطلوب برقرار است و برای ارتقای کیفیت سلامت نیز همه دستگاه ها باید دانشکده علوم پزشکی را یاری کنند.
گفتنی است استاندار مرکزی ضمن عیادت از بیماران بیمارستان های آیت الله خوانساری و امیرالمونین اراک، با اهداء شاخه گل از زحمات کارکنان این بیمارستانها تقدیر کرد و از نزدیک در جریان خدمات رسانی به بیماران قرار گرفت.

 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها