Portal_background_image

استاندار مركزي:‌ مهمترين اولويت شهرداری ساوه می بایست افزايش درآمد و بالاخص توجه به مبلمان شهري باشد

استاندار مركزي شب گذشته در ديدار با شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر ساوه كه در دفتر كار ايشان برگزار شد،‌گفت:‌ افزايش درآمد شهرداري و بالاخص توجه به مبلمان شهري در راستاي افزايش روحيه و نشاط شهروندان مي بايست مهمترين اولويت شهرداري ساوه باشد.

محمد حسين مقيمي ضن تاكيد بر توجه شهرداري به راه هاي مختلف افزايش درآمد، افزود:‌ بايد تلاش شود با تامين زيرساخت هاي مورد نياز شهرك صنعتي در حال تاسيس در جاده قديم هر چه سريعتر به بهره برداري برسد و اگر اين شهرك در محدوده شهري قرار بگيرد مي تواند براي شهرداري درآمدزايي خوبي داشته باشد.

ايشان ضمن اشاره به معضل آب در شهرستان ساوه، افزود: براي تامين آب شرب شهروندان بايد تلاش شود تا با استفاده از فاينانس آب را از سرشاخه هاي دژ تامين نماييم، اگر چه يكي از مشكلات اصلي مديريت آب است به اين معني كه هم شهروندان صرفه جويي لازم را در استفاده از آب ندارند و هم كشاورزان از شيوه هاي نوين آبياري استفاده نمي كنند.

وي در بخش ديگري از سخنانش با تاكيد به نقش و جايگاه ويژه شهرستان ساوه در توسعه استان،‌گفت: اين شهرستان به لحاظ جمعيت،‌موقعيت استراتژيك و وضعيت صنعتي آن براي استان بسيار حائز اهميت است وما بايد همه  تلاش و توان خود را براي توسعه و پيشرفت بيش از پيش اين شهرستان و رفاه بيشتر شهروندان بكار بگيريم.

وي همچنين با اشاره به ايجاد مشكل براي بيماران تحت پوشش تامين اجتماعي بعد از منطقه بندي جديد در كشور، بر پيگيري موضوع جهت اخذ پذيرش در مركز استان يا تهران تاكيد كرد.

استاندار در پايان ضمن يادآوري تلاش ها و خدمات ارزنده مرحوم اسلامي نماينده سابق شهرستان، يكي از مهمترين پيگيريهاي ايشان را ايجاد منطقه آزاد در اين شهرستان ذكر نمود.

در اين ديدار شهردار و رئيس شوراي اسلامي شهر ساوه ضمن ارائه گزارشي از فعاليت ها و اقدامات صورت گرفته، برخي از مسائل و مشكلات اين شهر از جمله مشكل آب شرب و شبكه فاضلاب شهري، معضل حمل ونقل درون شهري و تردد خودروهاي سنگين در شهر، مشكلات مالياتي، كمبودهاي بهداشت و درمان و ..... را مطرح و خواستار توجه بيشتر مسئولين به اين شهرستان شدند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها