Portal_background_image

استاندار مركزي:ادامه انتفاضه فلسطين حاصل روشنگري رهبرمعظم انقلاب است

استاندار استان مركزي گفت: ادامه انتفاضه و مبارزات ملت مظلوم فلسطين عليه رژيم صهيونيستي حاصل انديشه هاي امام راحل و روشنگري رهبر معظم انقلاب است

'علي اكبر شعباني فرد' روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا افزود: سخنراني روشنگرانه و الهي رهبر معظم انقلاب در اجلاس بين المللي بيداري اسلامي و پنجمين كنفراس بين المللي حمايت از انتفاضه، منشور مقاومت جهان اسلام برابر نظام سلطه است.
وي اظهار داشت: برگزاري اجلاس بين المللي بيداري اسلامي و پنجمين كنفرانس بين المللي حمايت از انتفاضه در تهران تاثير انقلاب اسلامي را در اين حركت اثرگذار و نويد بخش به دنيا ثابت كرد.
شعباني فرد گفت: همه دانشمندان شركت كننده در اين اجلاس بر الگوگيري ملتهاي منطقه از انقلاب اسلامي تاكيد كردند.
وي افزود: استكبار جهاني و صهيونيزم بين الملل از سال 1357 قصد داشتند انقلاب اسلامي را در آغاز پيروزي در نطفه خفه كنند كه با توكل به خدا، حركت در مسير قرآن و وجود ولايت فقيه، ناكام ماندند و امروز گرفتار موجب بيداري اسلامي در جهان شده اند.
استاندار استان مركزي يادآور شد: بعد از جنگ جهاني دوم نظام سرمايه داري در دنيا يكه تازي مي كرد تا اينكه در سال 1357 با رهبري اسلامي، تفكر و ايدئولوژي جديدي به نام اسلام پا به عرصه وجود گذاشت كه غرب و استكبار جهاني را با چالش جدي روبه رو كرد.
وي ادامه داد: استكبار جهاني براي شكست انقلاب اسلامي از سال 1357 با استفاده از شيوه هاي مختلف و بهره مندي از تئوريسين هاي بزرگ جهان غرب و ماركسيست عليه ايران اقدامات مذبوحانه و توطئه هاي شوم خود را آغاز كرد كه مي توان به كودتاي نوژه، ترور شخصيت ها، تبليغات منفي و جنگ تحميلي اشاره كرد.
شعباني فرد تاكيد كرد: ملت ايران در دوران آغاز پيروزي انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس براي خنثي كردن توطئه هاي دشمنان بهترين و با ارزش ترين سرمايه را هديه كردند و والدين نيز جوانان خود را آگاهانه و عاشقانه آماده شهادت كردند تا اسلام باقي بماند.
وي افزود: براساس گفته هاي دانشمندان مصري، موج بيداري اسلامي منافع آمريكا و رژيم صهيونيستي را در جهان با خطر جدي رو به رو كرده است.
وي گفت: ايده هاي قرآن، احكام اسلامي و سيره ائمه معصومين ‌(ع) در بيداري اسلامي به روشني قابل وضوح است و دانشمندان مصري شركت كننده در اجلاس بين المللي بيداري اسلامي بيان كرده اند كه اين كشور دنبال انقلاب اسلامي است و از ايران الگوگيري مي كند.
استاندار استان مركزي اظهار كرد: خطبه هاي عربي رهبر معظم انقلاب اسلامي موجب بيداري و روشنگري دانشمندان و شخصيت هاي ديني، علمي و فرهنگي جهان اسلام شد و آنان دريافتند اختلاف افكني بين شيعه و سني خواست دشمنان جهان اسلام است.
وي تاكيد كرد: بيداري اسلامي در كشورها منطقه موجب شده طرفداران اديان آسماني در غرب و‌ امريكا نيز به دين مبين اسلام روي آورند كه اين مهم نيز از بركت انقلاب اسلامي ايران است.
شعباني فرد يادآور شد: امروز جهان غرب به بي هويتي گرفتار شده و مردم آن كشورها به دنبال راه سعادت و نجات هستند كه تنها دين مبين اسلام راهگشا و نجات دهنده خواهد بود.
وي گفت: بيداري اسلامي در كشورهاي منطقه ثابت كرد كه پيام انقلاب اسلامي ايران، جهان شمول و توطئه هاي دشمنان عليه مملكت بي اثر شده و سلاح اعتقادي بين مسلمانان جايگاه خود را پيدا كرده است.
استاندار استان مركزي ادامه داد: حمايت همه جانبه از انتفاضه فلسطين از اصول اساسي انقلاب اسلامي است و پيش از پيروزي انقلاب اسلامي امام راحل خطر وجود رژيم غاصب صهيونيستي را به عنوان غده سرطاني بيان كرده بودند.
شعباني فرد بيان كرد: رهبر معظم انقلاب اسلامي همواره بر مبارزه با اين غده سرطاني و حمايت از مردم مظلوم و بي دفاع فلسطين تاكيد داشته و با فرمايشات معظم له در پنجمين كنفراس حمايت از انتفاضه حجت بر جهان اسلام تمام شد.
وي تاكيد كرد: رژيم غاصب صهيونيستي دشمن مشترك جهان اسلام است و اين رژيم نامشروع قصد دارد با تشكيل خاورميانه بزرگ، اسلام و مسلمانان را از بين ببرد.
استاندار استان مركزي افزود: كشورهاي جهان اسلام با الگوگيري از انقلاب اسلامي بايد براي مقابله با رژيم صهيونيستي به ميدان آمده و با حمايت از انتفاضه فلسطين زمينه نابودي صهيونيزم را فراهم كنند.
وي خاطرنشان كرد: امروز افكار عمومي دنيا به خوبي از جنايتهاي رژيم صهيونيستي در سرزمين فلسطين اشغالي آگاه است بنابراين زمان و فرصت شكست اين رژيم فراهم شده است.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها