Portal_background_image

استاندار: مردم از مسئولان در استان مرکزی «آب ‌و هوای سالم» می‌خواهند

استاندار گفت: ‌مردم از مسئولان در استان مرکزی «آب ‌و هوای سالم» می‌خواهند.

علی‌اکبر شعبانی‌فرد روز شنبه در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های آب و فاضلاب شهری استان مرکزی با اشاره به راه‌اندازی پورتال جامع شرکت آب و فاضلاب اظهار داشت: راه‌اندازی این پورتال علاوه بر ارائه خدمات بهینه و کامل به مردم باعث کاهش آلودگی هوا و صرفه‌جویی در وقت می‌شود.

وی با اشاره به بهره‌برداری از مرکز اسکادا افزود: اجرای سیستم تله متری به میزان 2 هزار و 317 میلیون ریال صرفه‌جویی ریالی انرژی داشته و مدت زمان برگشت سرمایه 2.5 سال است.

استاندار آب سالم و هوای سالم را از خواسته‌های مردم عنوان کرد و افزود: در راستای تأمین این نیازها اقدامات خوبی از جمله احداث زیر‌گذرها و خیابان‌ها و تعطیلی پنجشنبه‌ها انجام شده است.

شعبانی‌فرد انتقال پساب فاضلاب تصفیه شده به دشت‌های میقان و اراک برای کشاورزی را از اقدامات شاخص در استان مرکزی عنوان کرد و ادامه داد: میزان این آب 750 لیتر در ثانیه است که تا سال آینده و برای آغاز کشت تابستانی این میزان افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: تقویت پوشش گیاهی، چمن کاری، زراعت و درختکاری و کاشت درختان صنوبر از جمله اقدامات برای استفاده از منابع و بهره گیری از این آب است.

استاندار در این مراسم با اشاره به حضور پر شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: اولین پیام حضور مردم در این حماسه بزرگ وفاداری بود که مسئولان باید با خدمت‌رسانی قدردان این مردم فهیم باشند.

استاندار  بیعت مردم با شهدا و امام شهدا، تبعیت از ولایت فقیه و پیوند با ولایت فقیه، استکبار ستیزی، استقامت و پایداری، زمین‌گیر کردن دشمن ، زمان شناسی مردم و ناراحتی از بد اخلاقی‌های بوجود آمده را از دیگر پیام‌های حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن عنوان کرد.

شعبانی‌فرد ادامه داد: مردم با حضور خود ثابت کردند که پشتیبان نظام هستند و اکنون باید مسئولین در سایه تلاش و پشتکار خدمت رسانی مطلوب به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها