Portal_background_image

استاندار: مدل‌های جدید در مبحث اقتصاد مقاومتی باید ارائه شود

استاندار بر لزوم ارائه مدل‌های جدید در مبحث اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

علی‌اکبر شعبانی‌فرد عصر روز سه شنبه در مراسم کلنگ‌زنی دو پروژه عمرانی در اراک اظهار داشت: ‌موضوعی که در بحث اقتصاد مقاومتی مهم تلقی می‌شود ارائه یک مدل جدید است که بتواند دشمنان را به عقب و استقلال و پایداری نظام را به جلو هدایت کند.

وی تصریح کرد: حرکتی که امروز دشمنان در جنگ اقتصادی بر علیه کشور آغاز کرده‌اند، بسیار سخت‌تر از جنگ نظامی است و در این شرایط مقصود دشمنان تنها برنامه هسته‌ای نیست، بلکه دشمنان به دنبال نابودی نظام هستند.

استاندار گفت: در این شرایط باید مسئولان به فکر ارائه مدلی باشند که بتواند موجب ایجاد ثروت و درآمد برای کشور شود که خوشبختانه عزیزان زحمتکش شهرداری اراک به خوبی توانسته‌اند این مدل را طراحی و پیاده سازی کنند.

شعبانی‌فرد ادامه داد: شهرداری اراک با ارائه مدلی جدید توانسته است برای شهرداری ایجاد درآمد کرده و از وابستگی به اعتبارات دولتی بکاهد.

وی فروش املاک بدون استفاده شهرداری و کسب درآمد از این طریق را طرحی مناسب برای درآمدزایی عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: امیدواریم با اجرای این مدل شاهد افزایش اعتبارات شهرداری و اجرای پروژه‌های بزرگ عمرانی باشیم.

استاندار  در بخش دیگری از سخنان خود از تبدیل اراک به کلان شهر خبر داد و اظهار داشت: این مصوبه به زودی در کمیسیون زیربنایی و دفاعی مطرح می‌شود و پیش بینی می‌شود اراک ظرف یک ماه آینده به کلان شهر تبدیل شود.

شعبانی‌فرد خاطر نشان ساخت: در حال حاضر شهرداری اراک اجرای پنج پروژه بزرگ و مهم را در دست اجرا دارد که با بهره برداری از این پروژه‌ها شاهد تحول اساسی در سطح شهر خواهیم بود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها