Portal_background_image

استاندار شهادت ستوان دوم مرتضي كارچاني را تسليت گفت

آقازاده استاندار مرکزی در پیامی شهادت ستوان دوم مرتضی کارچانی که در راه دفاع از امنیت در درگیری با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید، را تسلیت گفت.

استاندار مرکزی در این پیام آورده است :شهدا نماد ایثار و فداکاری‌اند و نزد پروردگار متعال بالاترین درجات را داشته و روزی می‌خورند.

وی بیان کرده است : شکوه و سربلندی ايران اسلامی، مرهون مجاهدت دلير مردانی است که در مکتب انسان ساز ولايت، درس عشق، ايثار و خدمت آموختند. مردانی که با دل بريدن از تمامی تعلقات به دعوتگاه يار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و ياد خود جلوه ای ديگر بخشيدند.

استاندار مرکزی  عروج ملکوتی ستوان دوم مرتضی کارچانی را كه در دفاع از آرمان ها و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران و در راه مبارزه با سوداگران مرگ جان شیرین خود را نثار نموده به محضر امام عصر(عج)، ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مد ضل العالی)، خانواده معظم شهدا و بازماندگان مکرم، فرماندهی و پرسنل فداکار نیروی انتظامی و مردم شریف استان مرکزی تسلیت عرض نموده و علو درجات این شهید والامقام را از درگاه الهی مسئلت کرده است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها