Portal_background_image

استاندار: زمينه سازي براي مشاركت موثر مردم در مديريت شهري تكليف مهم شهرداران است

آقازاده استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت روز شهردار (25 اسفند) ضمن تبریک این روز ، گفت: زمینه سازی برای مشارکت موثر مردم در حوزه مدیریت شهری تکلیف مهم شهرداران است .

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است :نامگذاری 25 اسفند؛ سالروز شهادت سردار عاشورایی عملیات بدر شهید مهدی باکری به عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصتی است مغتنم تا از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف مدیریت شهری قدردانی و تجليل گردد.

استاندار مرکزی ادامه داده است :اينجانب ضمن تبريک اين روز ، از خدمات شبانه روزي شهرداران پرتلاش در سطح استان مرکزی تقدير و تشکر نموده، از درگاه خداوند متعال توفيقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتي را براي همه فعالان و زحمتکشان اين عرصه مسئلت دارم.

آقازاده خاطر نشان کرده است :اميد است دست اندر کاران حوزه مديريت شهري در استان بتوانند با برنامه ریزی و اقدامات موثر  زمینه توسعه همه جانبه شهرها و مشارکت  اثر گذار مردم در تحقق درآمدهاي پايدار شهرداري را فراهم  نمایند و با بکارگیری سیاست های دولت تدبیر و امید و  تصمیم گیری های مردمی و فعالیت های خلاقانه در شهرداری ها  مسیر توسعه شهری را بیش از پیش هموار سازند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها