Portal_background_image

استاندار: رهبري و مردم دو عامل اصلي در انقلاب اسلامي بودند

استاندار در مراسم بهره برداري از سالن ورزشي چند منظوره روستاي اكبرآّباد از توابع شهرستان شازند روز دوشنبه گفت:‌ رهبري و مردم دو عامل اصلي در انقلاب اسلامي بودند

'علی اكبر شعبانی فرد' ، با بیان اینكه مهم ترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی تبعیت مردم از رهبری و ولایت فقیه بود، افزود: دشمنان ما هنوز عظمت انقلاب اسلامی را درك نكرده اند زیرا ملت بزرگ ایران ملتی معتقد به ارزشهای اسلامی است كه همیشه در ركاب ولایت فقیه بوده و با دستیابی به فناوری های روز دنیا روز به روز بر این عظمت می افزاید.

وي بيان كرد: انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل از مساجد شكل گرفت و باعث عزت مردم ایران اسلامی در دنیا شد.

استاندار ، 33 سال مقاومت انقلاب اسلامی در برابر دشمنان اسلام را موجب حركتهای عظیمی در خاورمیانه عنوان كرد و اظها ركرد: امروز بیداری شكل گرفته در كشورهای اسلامی نشات گرفته از اندیشه های امام راحل و رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری است.

وی، ضمن توصیه جوانان به كسب فیوضات اخلاقی همراه با تحصیل در كنار ورزش، خاطر نشان كرد: بدن و فكر سالم با ورزش حاصل می شود و با زیرساختهائی كه دولت خدمتگزاردرساخت سالن های ورزشی در دستور كار خود قرار داده، جوانان باید در تقویت روح و جسم خود كوشا باشند.

شعبانی فرد، با یادآوری خدمات صورت گرفته در انقلاب اسلامی نسبت به زمان طاغوت افزود: در قبل از انقلاب مردم از كمترین امكانات رفاهی محروم بودند ولی امروزه به بركت انقلاب اسلامی، پیشرفت های عظیمی در سطح كشور حاصل شده و در بسیاری از موارد خودكفا شده ایم و موفقیت‌های مختلف در تمامی عرصه‌ها و صدور انقلاب شكوهمند ایران به كشورهای دیگر، نشان‌دهنده اقتدار انقلاب است.

استاندار  هم چنین در مراسم بهره برداری از كارخانه شیرپاستوریزه و فرآورده های لبنی ستاره سحر شازند گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی بسیار ارزشمند است كه روز به روز تجلی آن بیشتر و نتایجش فراگیرتر می شود.

وی افزود: فعالیت های خوب جوانان كشور با دسترسی به فناوری های نوین در زمینه های مختلف، زبانزد همگان در دنیاست كه با وجود جنگ رسانه ای و تحریم ها حاصل شده است.

شعبانی فرد دستاوردهای ایران اسلامی را به بركت خون شهدا دانست و عنوان كرد: همه ما مدیون خون شهدا و امام راحل هستیم و باید با پیروی از ولایت راه آنان را ادامه دهیم .

استاندار تصریح كرد: دشمنان انقلاب اسلامی امروز با هجمه های مختلف فرهنگی و راه اندازی شبكه های مستهجن ماهواره ای كانون خانواده های ایرانی را نشانه گرفته اند و اگر در اعتقادات دینی سست شویم قطعا دشمنان در مقاصد شومشان موفق خواهند شد لذا باید مراقب باشیم و ارزشهای اسلامی را در ترویج در جامعه تلاش نمائیم.

شعبانی فدر افزود: تنها 30 درصد از جاده های شازند تا قبل از دولت های نهم و دهم آسفالت بوده ولی به بركت تلاش دولتمردان در حال حاضر 70 درصد از جاده های این شهرستان آسفالت شده و 75 درصد از جمعیت آن نیز از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

وی گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمائی 22 بهمن و انتخابات توطئه های دشمن را خنثی خواهد كرد.

سالن ورزشی چند منظوره روستای اكبرآباد یكهزار و 315 متر مربع مساحت دارد و امكان انجام 16 رشته ورزشی ازقبیل فوتسال، والیبال، هندبال، بسكتبال و ورزشهای رزمی در آن وجود دارد.

مبلغ سه میلیارد و 796 میلیون ریال برای اجرای این پروژه ورزشی هزینه شده كه یك میلیارد ریال از محل اعتبارات آلایندگی و مابقی نیز از محل اعتبارات وزارت نفت و استانی تامین شده است.

شركت تعاونی شیر پاستوریزه و فرآورده های لبنی ستاره سحر نیز در زمینی به مساحت 19هزار مترمربع احداث شده و ظرفیت تولید 50 محصول در سال را دارد.

احداث این واحد بااشتغالزائی 30 نفر، 15 میلیارد ریال هزینه در بر داشته و انواع محصولات لبنی نظیر ماست، دوغ، پنیر، پنیر پیتزا، شیر و خامه در آن تولید می شود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها