Portal_background_image

استاندار: راهپیمایی 22 بهمن پوچی تبلیغات دشمن را ثابت می کند

استاندار گفت: حضور گسترده و یکپارچه مردم در راهپیمایی 22 بهمن پوچی تبلیغات دشمنان علیه انقلاب اسلامی را به دنیا ثابت می کند.

علی اکبر شعبانی فردˈ روز چهارشنبه در آیین جشن پیروزی انقلاب اسلامی در برنامه سراسری پخش زنده صبح به خیر ایران در سالن ورزشی امام خمینی (ره) اراک افزود: مردم ایران با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن به استبکار جهانی خواهند فهماند که اندیشه و خط امام راحل پویا و زنده است.

وی بیان کرد: مردم با شرکت در آیین باشکوه 22 بهمن به دنیا ثابت می کنند در ادامه مسیر حماسه آفرینان بهمن 57 مصمم هستند و هرگز از تحقق شعارهای اصلی انقلاب اسلامی کوتاه نخواهند آمد.

استاندار  اضافه کرد: نظام مردم سالاری دینی و پشتیبانی همه جانبه مردم از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه همواره یکی از مولفه های برجسته نهضت امام خمینی (ره) در دنیا است که دشمنان از گسترش آن وحشت دارند.

شعبانی خاطر نشان کرد: دهه مبارک فجر تجلی اسلام خواهی و خدا باوری ملت ایران اسلامی است که هر سال با شکوه بیشتری برگزار شده و موجب بروز جریان بیداری اسلامی در جهان شده است.

وی بیان کرد: مردم ایران خواهان اسلام، ولایت فقیه، قرآن و روحانیت بوده و هستند و دشمنان برای شکست اراده ملت، تحریم ها و فشارهای اقتصادی را تشدید کرده اند اما باید بدانند که تاریخ استفاده از ادبیات تحریم علیه انقلاب اسلامی به پایان رسیده است.

استاندار بیان کرد: امروز ایران اسلامی با وجود تحریم ها در دست یابی به دانش روز از جمله سلول های بنیادین، هوا و فضا، نانو، پزشکی، دانش صلح آمیز هسته ای و تسلیحات دفاعی در دنیا می درخشد.

شعبانی فرد بیان کرد: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای آشنایی نسل جوان با دستاوردهای انقلاب و ارزش های اسلامی است


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها