Portal_background_image

استاندار: دیدارهای مردمی مسوولان با مردم از مصادیق عدالت محوری در جامعه است

استاندار گفت: دیدارها و ملاقات های مردمی مسوولان با قشرهای مختلف و به صورت چهره به چهره از مصادیق عدالت محوری در جامعه است.

'علی اكبر شعبانی فرد' در حاشیه ملاقات عمومی با برخی از شهروندان استان مركزی كه صبح امروز (شنبه) در استانداري  برگزار شد، افزود: مسوولان در دیدارهای مردمی به صورت مستقیم به مشكلات آنان رسیدگی می كنند.

وی بیان كرد: همچنین برگزاری این دیدارها و ملاقات ها موجب تحكیم ارتباط بیشتر قشرهای مختلف با مسوولان و دولتمردان می شود.

استاندار یادآور شد: در ملاقات های عمومی با حضور مدیران و مسوولان بخش های مختلف در زمان كوتاه تری درخواست های مردم رسیدگی می شود.

شعبانی فرد در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و بزرگداشت هفته دولت تاكید كرد: دولتمردان به خصوص در دولت های نهم و دهم به صورت بی وقفه و پر تلاش برای خدمات رسانی بیشتر به مردم مصمم هستند.

وی ادامه داد: دولت بر خاسته از متن مردم است و به همین دلیل همیشه دولتمردان جمهوری اسلامی از پشتیبانی همه جانبه ملت برخوردار بوده و هستند.

استاندار توضیح داد: هفته دولت فرصت مناسبی برای انعكاس اخبار خدمات و فعالیت های بی منت دولتمردان به مردم است كه در این زمینه باید رسانه ها بیش از پیش فعال تر عمل كنند.

شعبانی فرد در این ملاقات عمومی ضمن دیدار با 10 نفر از قشرهای مختلف مردم به درخواست های آنان در بخش های ورزشی، صنعتی، كشاورزی، شهرداری، مسكن و شهرسازی، عمران روستایی، آب و فاضلاب شهری و روستایی رسیدگی كرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها