Portal_background_image

استاندار : دولت تحریم ها را به یك فرصت تبدیل كرده است

استاندار  گفت: دولتمردان با حمایت از بخش تولید و صنعت تحریم ها را كه تهدید محسوب می شدند به فرصت تبدیل كرده اند.

'علی اكبر شعبانی فرد' روز دوشنبه در حاشیه مراسم بهره برداری از دو واحد صنعتی اراك  اظهار كرد: تاریخ ادبیات تهدید و تحریم علیه ایران اسلامی به پایان رسیده و امروز كشورهای بسیاری در دنیا از تولیدات و محصولات صنعتی كشورمان بهره مند می شوند.

وی گفت: حضورمستمر جوانان نخبه و تلاشگر درعرصه صنعت و تولید موجب پیشرفت های چشمگیری در این حوزه شده است.

شعبانی فرد اضافه كرد: به بركت مجاهدت های امام راحل، هدایت های رهبر معظم انقلاب و خون شهدا، امروز ایران اسلامی در اوج قدرت و اقتدار قرار داد و این مهم در عرصه صنعت و تولید ملموس است.

استاندار اظهار كرد: مسوولان بخش صنعت و تولید باید برای بازاریابی جهانی و معرفی بیشتر محصولات با كیفیت ایرانی به جهان بیش از پیش تلاش كنند.

در این مراسم، كارخانه ماشین كاران خاور میانه با تولید محصولاتی مانند ماشین فرم دهی فلزات حلبی، تراشكاری و برش كاری در زمینی به مساحت یكهزار و 600 متر مربع و با سرمایه گذاری یكهزار میلیارد ریال در منطقه صنعتی حاجی آباد اراك با اشتغالزایی 9 نفر راه اندازی شد.

كارخانه شیشه تابش جام اراك نیز با تولید محصولاتی مانند شیشه های سكوریت و دوجداره در یكهزار متر مربع و با سرمایه گذاری حدود سه و سه دهم هزار میلیارد ریال با اشتغال زایی 9 نفر در شهرك صنعتی خیرآباد اراك به بهره برداری رسید.

همچنین عملیات اجرایی كارگاه تولید شیشه های ضد گلوله این واحد نیز نیز آغاز شد.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها