Portal_background_image

استاندار : دهه فجر سند شفاف ظلم ستیزی ملت ایران است

استاندار گفت: دهه مبارک فجر سند شفاف و روشن ظلم ستیزی، آزادی و استقلال ملت ایران اسلامی در دنیا است.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ روز چهارشنبه در مراسم بهره برداری از واحد مرغداری گوشتی 20 هزار قطعه ای در شهر میلاجرد از توابع شهرستان کمیجان افزود: در شرایط کنونی که نظام سلطه حربه های خود را در حوزه اقتصادی و تحریم علیه ایران بکار گرفته است باید با استفاده حداکثری از ظرفیت شهرستان ها نیازمندی های داخلی را تامین کنیم.

بر پایه این گزارش واحد مرغداری گوشتی 20 هزار قطعه ای میلاجرد در زمینی به مساحت یک هکتار، با زیربنای تولیدی دو هزار و 400 مترمربع و تسهیلات 9 میلیارد و 680 میلیون ریال و آورده شخصی یک میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

** محور استقلال اقتصادی بر تامین مواد اولیه و غذایی قرار دارد

وی با بیان اینکه محور استقلال اقتصادی بر تامین مواد غذایی و اولیه قرار دارد، ادامه داد: در دهه مبارک فجر یکهزار و 69 طرح با اعتبار یکصد میلیارد ریال و اشتغالزایی 15 هزار نفر در استان مرکزی به بهره برداری رسیده است.

استاندار بیان کرد: این طرح ها در حوزه نفت، گاز، تولید بنزین پالایشگاهی، کارخانجات صنایع فولاد و لوازم خانگی است.

شعبانی فرد عنوان کرد: تا پایان سال جاری با حضور رییس جمهوری عملیات اجرایی قطار سریع السیر اراک - قم آغاز می شود.

وی اضافه کرد: همزمان با ایام الله فجر 70 طرح عمرانی با اعتبار 200 میلیارد ریال در شهرستان کمیجان به بهره برداری رسیده است که این هدیه انقلاب اسلامی به مردم می باشد.

استاندار اضافه کرد: این طرح ها شامل ساخت ساختمان دهیاری، بهسازی مراکز آموزشی، اصلاح شبکه های برق، آبرسانی روستایی، مجتمع های خدماتی و تولیدی، مسکن محرومان و ایستگاه دیتا است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها