Portal_background_image

استاندار: دستگاه ها برای تحقق شعار تولید ملی به تدوین برنامه های جامع اقدام كنند

استاندار  با صدور بخشنامه ای از همه دستگاه های اجرایی خواست نسبت به تدوین برنامه های جامع برای تحقق شعار تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی اقدام كنند.

'علی اكبر شعبانی فرد' در این بخشنامه آورده است: نظر به نامگذاری سال جاری به 'تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی' و در راستای اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری باید تلاش همه جانبه انجام شود.

وی در ادامه این بخشنامه تاكید كرده است: برای دست یابی به چشم اندازهای مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در تحقق این شعار ملی، ضرورت دارد همه دستگاه های اجرایی نسبت به تدوین برنامه های جامع و انتخاب استراتژی های كارآمد به صورت كامل از ظرفیت ها استفاده كنند.

استاندار  در بخش دیگری از این بخشنامه خاطر نشان كرده است: تحقق شعار امسال زمینه ایجاد اشتغال پایدار، رونق تولید و كسب و كار را به همراه خواهد داشت بنابراین شایسته است به منظور شكوفایی تولید ملی به بهره گیری از نیروی كار بومی در تامین نیروی انسانی مورد نیاز توجه جدی شود.

شعبانی فرد در پایان این بخشنامه آورده است: دستگاه های اجرایی ترتیبی اتخاذ كنند تا اقلام و كالای مصرفی مورد نیاز از تولیدات داخلی و در صورت لزوم از تولیدات استانی تهیه و مورد استفاده قرار گیرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها