Portal_background_image

استاندار دستور رفع موانع واحدهای صنعتی زرندیه را صادر کرد

استاندار در بازدید از هشت واحد تولیدی و صنعتی فعال و نیمه تمام زرندیه، دستور رفع موانع این واحدها را صادر کرد.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ روز پنجشنبه از کارخانه تولید لنت، باطری و دینام خودرو، صنایع تولید ظروف یکبار مصرف و سلفون، کارتن سازی، صنایع کاغذ، تولید کابل برق و یک واحد گاوداری صنعتی بازدید کرد.

وی در این بازدید از نزدیک با برخی از مشکلات و موانع صنعتی از سوی متولیان این واحدها آشنا شد.

استاندار با اشاره به این که پیش بینی می شود که مراحل تکمیل هشت واحد صنعتی نیمه تمام زرندیه سه تا شش ماه آینده پایان یابد، اظهار کرد: با بهره برداری از این صنایع زمینه اشتغال حدود پنج هزار نفر در این شهرستان فراهم خواهد شد.

وی تامین برق، آب، راه، مواد اولیه و سرمایه در گردش را از مهترین نیازهای این صنایع دانست و ادامه داد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید ملی، حمایت از صنایع، وظیفه تمام مسوولان است تا بتوان تهدید و تحریم ها را به فرصت تیدیل کرد.

استاندار  گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم کشور در 33 سال گذشته، بارها در شرایط مختلف به جهانیان ثابت کرده اند که همیشه در جهت آرمان های انقلاب و ارزش های دفاع مقدس به سمت قله های افتخار حرکت می کنند.

وی افزود: مردم به نظام و دولتمردان اعتماد دارند و این اعتماد و خدمت مسوولان به مردم، ریشه در باورهای مردم دارد و دشمن نمی تواند این اعتماد مردم به نظام و دولت را از آنان بگیرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها