Portal_background_image

استاندار در همايش شهرداران استان : اعتماد عمومي بزرگترين سرمايه شهرداري ها است

آقازاده استاندار مرکزی در همایش شهرداران استان ،گفت: اعتماد عمومی و اطمینان خاطر از ارائه خدمات بهنگام مهمترین سرمایه شهرداری ها است که باید در حفظ آن کوشید.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: اعتماد عمومی مردم نسبت به اداره امور شهر یاریگر مجموعه مدیریت شهری است و مشارکت مردم محور اصلی حیاتی در توسعه و عمران شهرها محسوب می شود.

وی ادامه داد: بیشتر شهرداری‌های استان مرکزی از معضل بدهکاری به ویژه مطالبات کارکنان خود شرایط مناسبی دارند و در سال آینده نیز برنامه ریزی برای رفع مشکلات موجود را نیز پیش بینی کرده اند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: با وجود تنگناهای مختلف از کمبود منابع و اعتبارات و نیز موقعیت خاص اقتصادی کشور شهرداری‌ها در برخی از شهرها عملکرد قابل قبولی داشته ‌اند.

وی ادامه داد: افزون بر 70 درصد مردم کشور و چیزی در حدود 69 درصد از جمعیت استان مرکزی در شهرها ساکن هستند و شهرداری ها نیز وظایف سنگینی در پاسخگویی به مطالبات شهری دارند.

آقازاده تصریح کرد: استان مرکزی به لحاظ سبقه تاریخی، گردشگری و فرهنگی مولفه های بسیاری در خود جای داده است و نوروز فرصت ارزشمندی جهت معرفی این ظرفیت‌ها به مسافران نوروزی و شهروندان به شمار می‌رود.

وی افزود: در استان مرکزی شمار شهرداری‌های با بدهی بالا بسیار اندک است و بنا بر اطلاعات موجود تا پایان هفته جاری شهرداری‌ها بدهی‌های خود را تسویه خواهند کرد.

استاندار مرکزی با اشاره به تعامل شورای های اسلامی با شهرداران ادامه داد: اختلاف نظر در هر منصب و جایگاهی وجود دارد اما ورود این اختلافات به سطح جامعه و مجموعه شهرداری سم مهلکی است و شهرداران با درایت و هوشمندی باید راهبر مدیریت شهری باشند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها