Portal_background_image

استاندار در ديدار با مردم خنداب: تحريم هاي دشمنان در اراده آهنين ملت ايران تاثيري ندارد

آقازاده استاندار مرکزی در ششمین روز از دهه فجر در دیدار با مردم شهرستان خنداب ، گفت: تحریم های ظالمانه دشمنان در اراده راسخ و آهنین ملت ایران تاثیری ندارد و انسجام ملی راهبرد گذر از گردنه های سخت است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را اداره امور کشور به کار بسته و خدمت به مردم را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: آمریکا با فشار و تحریم به دنبال تضعیف قدرت ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در این توطئه خود ناکام خواهد ماند. 

استاندار مرکزی افزود: ملت ایران اسلامی با حضور در صحنه های مختلف انقلاب وفاداری خود را به ولایت فقیه و انقلاب نشان داده و تا زمانی که انقلاب از پشتوانه مردمی برخوردار است، به مسیر خود با قدرت ادامه می دهد.

آقازاده اظهار داشت: در مدت چهل سال گذشته اقدامات مناسبی در حوزه های مختلف عمرانی و اقتصادی در شهرستان خنداب انجام شد و در سال های آینده نیز اقداماتی برای افزایش رفاه اجتماعی و درآمد زایی مردم شهرستان انجام می شود. 

وی از بهره برداری از 101 طرح در حوزه های مختلف عمرانی و اقتصادی همزمان با ششمین روز دهه مبارک فجر در خنداب خبرداد و گفت: این طرح ها با اعتباری بالغ بر 133 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: طرح پست 230 کیلوولت برق شهرستان خنداب با اعتباری بالغ بر 130 میلیارد تومان با حضور رئیس مجلس، شورای اسلامی به بهره برداری می رسد که با بهره برداری از این طرح، مشکل تامین انرژی منطقه برطرف می شود. 

استاندار مرکزی افزود: بهره برداری از این طرح ها 500 فرصت شغلی جدید برای مردم شهرستان خنداب به ارمغان آورده است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در این نشست گفت: با وجود همه توطئه های دشمنان، انقلاب اسلامی ایران در 40 سال اخیر با اتحاد مردم، پیروی از آرمان های امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری با قدرت به راه خود ادامه داده است.

«علی اکبر کریمی» افزود: شهرستان خنداب از ظرفیت های بسیاری برخوردار است که با معرفی این ظرفیت ها به مسئولان استانی و ملی می توان قدم های بلندی در راستای توسعه و پیشرفت منطقه برداشت.

وی، انگور را یکی از محصولات راهبردی خنداب دانست و ادامه داد: ایجاد صنایع فرآوری این محصول افزایش درآمدزایی و اقتصادی برای کشاورزان منطقه را به همراه دارد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام های مناسبی در 2 سال گذشته در زمینه راه های شهرستان خنداب انجام شده و ایجاد جاده ایمن برای دسترسی مناسب تر شهروندان این شهرستان به مرکز استان در دستور کار قرار دارد. 

کریمی گفت: با توجه به ظرفیت خنداب و کمیجان، اختصاص یک سهمیه نمایندگی مجلس پیشنهاد شده است که انجام این مهم افزایش پیگیری و توسعه این مناطق را به همراه دارد.

دیگر نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مردم ایران اسلامی از ابتدای انقلاب با حضور پر شکوه خود در همه صحنه ها توطئه دشمنان را نقش بر آب کرده اند.

سید«مهدی مقدسی» افزود: آمریکا تمام تلاش خود را برای ناامیدی مردم در پیش گرفته که مردم با درک بالای خود همواره دشمنان را مایوس کرده اند.

وی، با بیان اینکه ۳۰۰ میلیارد تومان در سال جاری برای سهم اعتبارات روستایی استان مرکزی در نظر گرفته شده افزود: تاکنون ۱۰۲ میلیارد تومان از تسهیلات پرداخت شده است. 

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: این میزان تسهیلات سهم روستاها و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر است که به منظور آبادانی و اشتغال در نظر گرفته است.

مقدسی افزود: حضور مستمر مردم در صحنه ها وظیفه مسئولان را سنگین تر می کند و می طلبد مدیران با انسجام و همدلی گام های موثری در راستای تامین و کاهش مشکلات مردم بردارند.

فرماندار شهرستان خنداب در دیدار مردمی روستای دهنو ضمن گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب و ایام فاطمیه گفت: خوشبختانه همراهی دولت و مردم در این شهرستان سبب شد که همزمان با ایام دهه فجر، 101 طرح بالغ بر ۱۳۳میلیارد تومان به بهره برداری برسد که با این طرح ها زمینه اشتغال ۷۴۹ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم فراهم شده است.

«عبدالرضا حاج علی بیگی» افزود: در ششمین روز دهه مبارک فجر نخستین دفتر مدیریت بحران در شهرستان های استان، زمین چمن و دومین کارخانه کشمش پاک کنی در شهرستان خنداب بهره برداری شد.

فرماندار خنداب، با اشاره به جذب تسهیلات روستایی در این شهرستان گفت: طی ۷ ماه گذشته نه تنها 90 میلیارد ریال از اعتبارات روستایی جذب شد بلکه 30 میلیارد ریال دیگر نیز از محل مازاد این اعتبارات جذب شده است.

حضور در گلزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، راه اندازی واحد حلال شیمیایی، ساختمان مدیریت بحران، زمین چمن ورزشی، واحد تولید زغال از ضایعات کشاورزی، برگزاری نشست خبری و دیدار مردمی از جمله برنامه های استاندار مرکزی در ششمین روز از دهه فجر در شهرستان خنداب است.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها