Portal_background_image

استاندار در ديدار با رئيس دانشگاه علمي كاربردي كشور : تربيت نيروي انساني ماهر و متخصص رسالت مهم دانشگاه علمي كاربردي است

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور که در محل استانداری برگزار شد، گفت: دانشگاه علمی کاربردی در تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص رسالت مهمی بر عهده دارد.

آقازاده استاندار مرکزی با اشاره به اینکه استان مرکزی چهارمین قطب صنعت کشور است، اظهار کرد:  این استان در زمره استان های دارای نرخ بیکاری تک رقمی در کشور است که در پائیز امسال رتبه دوم کمترین نرخ بیکاری کشور را به خود اختصاص داده است.

استاندار مرکزی ابراز کرد: ظرفیت های استان به ویژه در حوزه صنعت این امکان را فراهم کرده است که  این استان در زمینه مهارت آموزی بعنوان پایلوت کشوری قرار گیرد .

آقازاده ابراز کرد: تقویت نیروی انسانی ماهر و ارتقاء سطح مهارت  و تحصیلات آنان مرتبط با فعالیت کاری آنها در صنایع امر مهمی است که دانشگاه علمی و کاربردی می تواند در جهت تحقق آن نقش مهمی ایفا نماید.

وی ابراز کرد: اطلاع رسانی اقدامات دانشگاه علمی و کاربردی  در راستای آشنایی با فعالیت های این دانشگاه  و ارتباط آن با مدیران صنایع و دستگاه های اجرائی استان  باید تقویت و مورد توجه قرار گیرد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها